Konkurs na Dzień Kobiet – bądź Fox i zgarnij torbę, plecak lub portfel!
Piotr Jędrzejak
3 marca 2016

Masz dość rajstop na Dzień Kobiet? Ziewasz na myśl o kolejnym goździku? W tym roku postaw na prezent z pazurem! Weź udział w konkursie Dobrych Sklepów Motocyklowych i zgarnij torbę, plecak lub portfel Fox!

informacja prasowa

Jak wziąć udział w konkursie?

Wejdź do katalogu ciuchów Fox Casual i wybierz ten produkt, który według Ciebie ma największy pazur. Następnie wejdź na fanpage Dobrych Sklepów Motocyklowych i w komentarzu do konkursowego postu podaj nazwę produktu i krótko uzasadnij swój wybór.

Kultowe ciuchy ze słonecznej Kalifornii

Marka Fox jest kultowa wśród osób, które kręci motocross, MTB, wakeboarding czy surfing. Gdy spotykają się dwie osoby w ubraniach z lisim logo, zawsze znajdzie się temat do rozmowy. Od kilku lat Fox wypuszcza też kolekcję Casual – ciuchy, które możesz ubrać do pracy, szkoły czy na koncert i zawsze będziesz wyglądać dobrze. I z charakterem.

Przydatne linki:
– Dobre Sklepy Motocyklowe na Facebooku facebook.com/dobresklepymotocyklowe/
– Katalog Fox Casual: powerbike.pl/fox/FOX-CASUAL-2016-WIOSNA.pdf
– Regulamin konkursu: dobresklepymotocyklowe.pl/15-promocje/325-regulamin-konkursu-fox-na-dzien-kobiet

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły