Kask offroadowy Shoei VFX-W w Sklepie MotoRmania!

- MotoRmania

Shoei produkuje jedne z najlepszych kasków. Offroadowy, lekki i bezpieczny model VFX-W zdecydowanie zalicza się do tego grona.

Bezkompromisowe bezpieczeństwo, wygoda oraz atrakcyjny wygląd to w skrócie charakteryzuje kaski firmy Shoei. Model VFX-W został zaprojektowany w oparciu o bogate doświadczenia z wyścigów oraz rajdów off-road. Zajrzyj do sklepu i dowiedz się więcej o zaletach tego niesamowitego modelu. Możesz go mieć już za 1799 zł w kolorze białym lub w kolorowym malowaniu za 2199 zł. Wybór należy do Ciebie!

Sklep.MotoRmania.com.pl
tel. 22/ 877-24-86
kom. 664-163-035
e-mail: [email protected]

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl