Romet gotowy do sezonu 2017

- MotoRmania

Przekonajcie się, jaki sukces Romet odniósł w roku 2016, jakie modele przygotował na rok 2017 i na których wystawach będzie można zobaczyć premiery!

W tym roku pragniemy kontynuować sukces jaki marka ROMET odniosła w roku 2016, w którym zadowolonych nabywców znalazło 13697 naszych pojazdów, zdobywając tym samym niemal 22% udział w rynku nowych motocykli oraz prawie 35% udział w sprzedaży nowych motorowerów. Dzięki temu marka ROMET niezmiennie cieszy się tytułem lidera sprzedaży motocykli i motorowerów w Polsce. Jesteśmy gotowi na wyzwania kolejnego sezonu.

Praca jaką wykonaliśmy przygotowując kolekcję motocykli i skuterów na rok 2017 zaowocowała zaawansowaną Classic400_PGR50204_bmx_v2technologicznie, nowoczesną i zróżnicowaną ofertą pojazdów, które nie tylko spełniają najnowsze normy w dziedzinie ekologii i bezpieczeństwa, ale także są jeszcze lepiej dostosowane do potrzeb coraz bardziej wymagających klientów i uwarunkowań naszego rynku motoryzacyjnego.

W szerokiej ofercie pojawiło się wiele kluczowych nowości. Wśród nich flagowy model klasy Adventure/Enduro – ADV 400 o sporych podróżniczych możliwościach, bezkompromisowa retro-wyścigówka Classic 400 Cafe Racer, czy stylowy i zarazem funkcjonalny SCMB 125, który designem nawiązuje do czasów świetności motocykli typu scrambler. Nie zabrakło także propozycji dla fanów dynamicznej miejskiej jazdy. Ofertę nakedów poszerzyły modele Z-One R 125 z dynamiczną jednostką napędową, nowoczesnym zawieszeniem i kratownicową ramą, a także odświeżony Division 125 FI. Również fani skuterów będą mogli cieszyć oko stylowymi nowościami. Przykładem jest awangardowy Valentino 125 o niebanalnej, neo-klasycznej linii nadwozia.

Zobowiązani do postępu technologicznego zaopatrzyliśmy wszystkie oferowane pojazdy w układ elektronicznego SCMB250_PGR80225_bmx_ok_v1wtrysku z zaawansowanym sterowaniem i kontrolą emisji spalin, kombinowane układy hamulcowe (CBS) w pojazdach o pojemności do 125 cm3 oraz systemy ABS w motocyklach o większej pojemności silnika. Nowe rozwiązania i technologie, które stosujemy w naszych pojazdach pozwoliły połączyć ekologię i bezpieczeństwo z niczym nieskrępowaną radością z jazdy. Meldujemy gotowość do sezonu 2017 i zapraszamy do naszych salonów na terenie całego kraju.

Nowe modele będzie można także zobaczyć podczas targów w Warszawie na Wystawie motocykli i skuterów (3-5.03) i w Poznaniu podczas Motor Show (6-9.04).

Classic / Retro
Klasyka jest wiecznie modna!

Zwłaszcza, gdy pod nadwoziem o linii do złudzenia przypominającej najlepsze pierwowzory sprzed lat kryją się nowoczesne, zapewniające bezawaryjność, dynamikę i bezpieczeństwo podzespoły. Oferowane w tej grupie motocykle potrafią zachwycić ponadczasową stylistyką, dając przy tym niczym nieograniczoną przyjemność z jazdy. Chcesz poczuć motocyklową nostalgię? Nie ma na to lepszego sposobu niż nasze klasyczne maszyny.

Classic400_PGR50595_bmx_v2e

Romet Classic 400

Naked / Sport
Nowoczesne, lekkie i dynamiczne

Motocykle tej klasy stworzone zostały dla entuzjastów sportowej linii i dobrych osiągów, a także dla poszukujących sprawnego środka transportu do pracy lub szkoły. Te pojazdy potrafią zaskoczyć wydajnymi hamulcami, dynamicznym napędem i świetnym prowadzeniem. Masz duszę sportowca i lubisz jednocześnie zadbać o odpowiedni styl? A może stawiasz przede wszystkim na walory użytkowe? Niezależnie na to co Cię kręci, w tej kategorii znajdziesz motocykl stworzony dla Ciebie.

Division125_PGR80378_bmx_ok_v2

Romet Division 125

Cruiser / Chopper
W stylu Easy Ridera

Lubisz jazdę w stylu easy ridera? Świetnie się składa! Nasze motocykle klasy Cruiser/Chopper pozwolą rozsiąść się wygodnie i cieszyć urokami wolności w prawdziwie motocyklowym wydaniu. Maszyny nawiązujące stylistyką do motocykli zza oceanu to propozycja nie tylko dla początkujących easy riderów. Posiadają nowoczesne podzespoły, wydajne hamulce, dynamiczne silniki o rasowym gangu i piękną, zachęcająca do relaksujących przejażdżek linię. Poczuj jedyny w swoim rodzaju charakter jazdy w amerykańskim stylu.

Romet RCR 125 Czarny polprofil

Romet RCR 125

Adventure / Enduro
Obudź w sobie odkrywcę

Motocykle z serii Adventure/Enduro pozwolą dotrzeć wszędzie tam, gdzie poprowadzi Cię zew natury. Niezależnie od stanu i rodzaju nawierzchni, będziesz czerpać radość z jazdy w stylu motocyklowych odkrywców. Wybierasz się w daleką podróż, a może zamierzasz jedynie pozwiedzać okolicę? W tej kategorii znajdziesz motocykl dla siebie – od uterenowionych, uniwersalnych pojazdów po pełnoprawne maszyny wyprawowe. W towarzystwie jakie dają motocykle z tej grupy z łatwością sięgniesz po prawdziwą przygodę bez żadnych ograniczeń.

ADV-TT_PGR20289

Romet ADV 400

Scooters
Klasyka i miejski styl

Kolekcja skuterów i maxiskuterów, zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego fana tych pojazdów. Nowoczesne rozwiązania, prostota obsługi i zróżnicowana stylistycznie gama pozwoli dopasować jednoślad do własnych upodobań. Niezależnie od tego, czy stawiasz na nowoczesny design, czy kształty w modnym stylu retro, znajdziesz model dla siebie. Wybierając skuter, w ekspresowym tempie załatwisz wszystkie sprawy w mieście, ominiesz miejskie korki i dojedziesz do pracy na czas.

Romet Valentine 125 niebieski IMGP8338

Romet Valentine 125

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl