Kampania społeczna Ja Motocyklista – wystawa zdjęć już jutro!
MotoRmania
11 lipca 2012

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja kampanii społecznej „Ja Motocyklista” organizowanej przez Fundację Jednym Śladem i Torres-Art.

Otwarcie wystawa oraz konferencja prasowa odbędzie się 12 lipca 2012 (czwartek) o godzinie 13:00 w Warszawie,  przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 (przy bramie głównej Uniwersytetu Warszawskiego). Wernisaż wystawy w Centrum Handlowym Blue City Al. Jerozolimskie 179, odbędzie się 12 lipca o godzinie 18:00. W ramach przygotowań do wystawy, w ośmiu sesjach zdjęciowych wzięło udział ponad dwustu motocyklistów, którzy zaprezentowali przed obiektywem swoje „prawdziwe oblicze”. Byli wśród nich przedstawiciele różnych zawodów i różnych grup wiekowych. Do tej pory efekty końcowe były trzymane w ścisłej tajemnicy. Nam jednak udało się dotrzeć do nigdzie do tej pory nie publikowanych zdjęć. Miłego oglądania!

http://youtu.be/BS8HGAh2DAU

Celem akcji jest zmiana stereotypowego, negatywnego postrzegania motocyklistów i pokazanie, że są to zwykli ludzie, jakich spotykamy na co dzień. Chcemy również zwrócić uwagę na zagrożenia, jakie niesie ze sobą obecny sposób postrzegania motocyklistów. Akcja ma zmienić odbiór motocyklisty jako osoby jeżdżącej niebezpiecznie i pokazać, że pod kaskiem może się kryć lekarz, prawnik, czy ksiądz – właściwie każdy. Każda sesja zdjęciowa jest potwierdzeniem znanego skądinąd hasła: „motocykliści są wszędzie”. Sfotografowaliśmy już 250 motocyklistów z całej Polski, w tym osoby znane z mediów.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły