Już w ten piątek i sobotę: pierwszy w historii MOTORMANIA DIRTCAMP!!
Piotr Jędrzejak
21 września 2015

Chcesz ćwiczyć jazdę na flat tracku ucząc się wchodzenia w zakręty bokiem? Chcesz trenować jak Rossi, Marquez i reszta towarzystwa? Teraz możesz to robić z nami, na Ranczu MotoRmanii, nie martwiąc się o opony, paliwo i szkody w motocyklu. 

Mamy dla Was 7 nowych pit bików przystosowanych do nauki jazdy na flat tracku! Przygotowaliśmy dwudniowy trening dla grupy 10 osób (piątek 25.09. godz. 10.00 – 18.00 oraz sobota 26.09. godz. 9.00-14.00).

Trening będzie się składać z ćwiczeń uczących kontroli motocykla w drifcie, kontroli uślizgu na wejściu w zakręt i ćwiczeń łączących te elementy. Każda partia ćwiczeń będzie zakończona zabawową rywalizacją. Pod koniec każdego dnia zorganizujemy wyścigi!

Co od nas otrzymasz? Użyczymy Ci naszego pit bike’a, którego możesz rozbić i oddać nam w kawałkach (bez konsekwencji – nie płacisz, za szkody i zużycie opon). Damy Ci tyle paliwa, ile będziesz mieć siłę wyjeździć. Nakarmimy Cię mięsem z grilla i zapewnimy napoje. Pokażemy ćwiczenia opracowane przez hiszpańskich specjalistów – poprowadzimy Cię za rączkę!

Koszt dwudniowego treningu to 690 zł. Musisz tylko dojechać do miejscowości Biejków (nieopodal trasy ekspresowej z Warszawy do Radomia, gmina Promna). Chętnych prosimy o pilny kontakt na listy@motormania.com.pl.

[AKTUALIZACJA na 23.09, godzina 14:45]

Wciąż mamy dla Was trzy wolne miejsca – czekamy pod mailem listy@motormania.com.pl! A teraz zobaczcie teaser Dirt Camp z MotoRmanią!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły