Jesienna Wyprzedaż w Dobrych Sklepach Motocyklowych – sprawdź najlepsze okazje!

- MotoRmania

Dobre Sklepy Motocyklowe zapraszają na jesienną wyprzedaż odzieży i akcesoriów motocyklowych. Tylko teraz setki kasków, kurtek, butów, rękawic i innych akcesoriów renomowanych marek możecie kupić aż do 30% taniej!

informacja prasowa

Koniec sezonu to idealny czas, by uzupełnić ekwipunek. Tylko teraz macie okazję zdobyć sprzęt i ubrania, które wpadły Wam w oko w wyjątkowych cenach. Marzy Ci się nowy, maksymalnie bezpieczny kask? A może wypasiona kurtka albo buty? Ruszaj do najbliższego Dobrego Sklepu Motocyklowego i poszalej. Taniej już nie będzie!

wyprzedaż2017 1080

No i wisienka na torcie. Większość wyprzedażowych ubrań i artykułów jest objęta programem Assistance (tylko teraz możesz zarejestrować w Assistance produkty kupione taniej niż w cenie katalogowej) i 5 lat gwarancji! Wystarczy, że zarejestrujesz swój zakup na stronie dobresklepymotocyklowe.pl.

Wśród produktów objętych wyprzedażą znajdziesz:

– wybrane kaski Airoh, Arai, Bell i HJC

– wybrane kurtki Rebelhorn, Held i Ozone

– wybrane buty i rękawice Rebelhorn oraz Ozone

– wybrane produkty SW-Motech

– i wiele więcej! Ale lista szybko się kurczy, więc lepiej szybko wbijaj do sklepu i nie daj się wyprzedzić.

Pełną listę sklepów, które biorą udział w wyprzedaży znajdziesz na tej stronie [kliknij tutaj].

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl