Jesienna promocja Harley-Davidson – zostały już ostatnie sztuki!

- Piotr Jędrzejak

Z okazji 60 lat nieprzerwanej jazdy motocykli Sportster®, firma Harley-Davidson przygotowała specjalną ofertę, aby uczcić tę okrągłą rocznicę – 60 maszyn Sportster® z rocznika 2017 z prezentem nawet do 6500 PLN.

informacja prasowa

Motocykle Harley-Davidson Sportster® są produkowane nieprzerwanie od 60 lat, co jest niezwykłym wyczynem jeśli wziąć pod uwagę, jak bardzo zmienił się świat odkąd zadebiutowały na rynku w roku 1957 – z odrębnym oznaczeniem linii, co na tamte czasy było w Harley-Davidson ewenementem. Narodziły się w wyniku współzawodnictwa, a ich podróż wypełniona była walką, zarówno na torach wyścigowych, jak i w salonach dealerskich, a także stała pod znakiem stałej ewolucji. Długa historia nie oznacza jednak archaicznej techniki – maszyny te są nowoczesne i oferują całkowicie współczesny komfort i osiągi, zachowując jednocześnie buntowniczy charakter Harley-Davidson.

Model Year 2016 New Model Photography

A więc na co czekasz? To doskonały moment, aby poczuć prawdziwą wolność i niesamowite wrażenia, jakie daje jazda motocyklem Harley-Davidson®. Tylko za długo się nie zastanawiaj – oferta jest ograniczona – zostały ostatnie sztuki.

Więcej informacji i adresy autoryzowanych dealerów znajdziesz na www.harley-davidson.pl

Modele dostępne w promocji:

Iron 883™

SuperLow®

Roadster™

Forty-Eight®

1200 Custom

1200 Custom Limited

SuperLow® 1200T

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl