Jesienna promocja Harley-Davidson – zostały już ostatnie sztuki!
Piotr Jędrzejak
3 listopada 2017

Z okazji 60 lat nieprzerwanej jazdy motocykli Sportster®, firma Harley-Davidson przygotowała specjalną ofertę, aby uczcić tę okrągłą rocznicę – 60 maszyn Sportster® z rocznika 2017 z prezentem nawet do 6500 PLN.

informacja prasowa

Motocykle Harley-Davidson Sportster® są produkowane nieprzerwanie od 60 lat, co jest niezwykłym wyczynem jeśli wziąć pod uwagę, jak bardzo zmienił się świat odkąd zadebiutowały na rynku w roku 1957 – z odrębnym oznaczeniem linii, co na tamte czasy było w Harley-Davidson ewenementem. Narodziły się w wyniku współzawodnictwa, a ich podróż wypełniona była walką, zarówno na torach wyścigowych, jak i w salonach dealerskich, a także stała pod znakiem stałej ewolucji. Długa historia nie oznacza jednak archaicznej techniki – maszyny te są nowoczesne i oferują całkowicie współczesny komfort i osiągi, zachowując jednocześnie buntowniczy charakter Harley-Davidson.

A więc na co czekasz? To doskonały moment, aby poczuć prawdziwą wolność i niesamowite wrażenia, jakie daje jazda motocyklem Harley-Davidson®. Tylko za długo się nie zastanawiaj – oferta jest ograniczona – zostały ostatnie sztuki.

Więcej informacji i adresy autoryzowanych dealerów znajdziesz na www.harley-davidson.pl

Modele dostępne w promocji:

Iron 883™

SuperLow®

Roadster™

Forty-Eight®

1200 Custom

1200 Custom Limited

SuperLow® 1200T

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły