Jesień z Suzuki – promocja w serwisie
Piotr Jędrzejak
12 października 2012

Suzuki przygotowało specjalną, jesienną akcję serwisową dla motocykli. Kupując oryginalne części zamienne, można zaoszczędzić 30%, a także otrzymać 40% rabatu na zakup oleju.

Informacja prasowa

Po zbliżającym się ku końcowi sezonie motocyklowym warto zrobić gruntowny przegląd motocykla i przygotować go do kolejnego sezonu. Oferta Suzuki Motor Poland pozwoli przy tym znacznie zaoszczędzić. Decydując się na serwis motocykla lub pojazdu ATV Suzuki w ASO, klient otrzyma 30% rabatu na oryginalne części zamienne Suzuki i 40% rabatu na olej silnikowy Shell Advance Ultra 10W40*. Przy zamówieniach powyżej 300 PLN przyznawany jest także kupon paliwowy Shell o wartości 50PLN.

Akcja „Jesień z Suzuki” trwa od 15 października 2012 do 15 listopada 2012. Akcją objęte są wszystkie modele motocykli i pojazdów ATV Suzuki zakupione w sieci ASO oraz pochodzące z prywatnego importu.

* rabat od sugerowanej przez Shell Polska ceny detalicznej.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły