Jakość nie do pobicia – kierownice WRP 28.6 mm w Sklepie MotoRmania!
MotoRmania
15 kwietnia 2016

Jeśli szukasz najlepszej na rynku kierownicy, musisz zapoznać się z ofertą włoskiej firmy WRP, która od wielu lat zaopatruje w akcesoria najlepszych zawodników motocrossu, enduro oraz supermoto.

informacja prasowa

Oferta jest niezwykle szeroka, ale Twoją uwagę zapewne zwrócą tzw. fat bary, czyli kierownice o przekroju 28.6 mm w miejscu montażu do półki motocyklowej. WRP posiada dwa modele absolutnie najmocniejszych, grubych kierownic z poprzeczką:

1. Kierownica WRP Taper-X to replika z torów GP, używana głównie przez znanych zawodników. Jeśli chcesz zainstalować w swoim motocyklu taki sprzęt, to za cenę 549 PLN możesz ją nabyć w naszym sklepie.

2. Kierownica WRP X-BAR America to niemal ta sama kierownica jak wyżej, ale w wersji nieco tańszej. Cena detaliczna to 449 PLN.

Wyżej wymienione modele kierownic różnią się wymiarami, kątami gięcia oraz nazwą – wiadomo, że replika sygnowana nazwiskiem znanego zawodnika, jest zwykle nieco droższa. Kierownice WRP są wykonane z ultra wytrzymałego i lekkiego stopu aluminium. Dodatkowo są wzmocnione poprzeczką, zachowują wysoką elastyczność i wytrzymałość nawet przy najsolidniejszych glebach! Posiadają elementy anodowane oraz malowane farbą dającą efekt młotkowy, co skutecznie zabezpiecza przez korozją, zarysowaniami oraz na długo zapewnia estetyczny wygląd. W środkowej części widać laserowo trawione podziałki (oznaczenie) położenia kierownicy oraz logo WRP. Lewa część pod manetkę jest karbowana, w celu lepszego zabezpieczenia przed obracaniem lub ześlizgnięciem. Każda z kierownica WRP posiada w zestawie gąbkową osłonę poprzeczki z firmowym logo.

WRP to najwyższa półka wyczynowych kierownic do offroadu.

Kierownice WRP w Sklepie MotoRmania (klik).

Dostępne na www.Sklep.MotoRmania.com.pl, tel. 22/877 24 86

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły