Ile korku w korku? Wyniki konkursu!
MotoRmania
7 października 2013

Różnica w czasie przejazdu wynosiła 19 minut – sprawdź, czy wygrałeś!

Pod koniec września na stronach portalu MotoRmania zorganizowaliśmy dla Was konkurs związany z naszym doświadczeniem. Przypomnijmy – w godzinach szczytu postanowiliśmy sprawdzić jaka będzie różnica w czasie przejechania całej Warszawy. Ruszyliśmy z okolic metra Kabaty, a meta była przy metrze Młociny. To oznacza trasę o długości 21 kilometrów – tak jak widzicie na mapce obok.

Konkurs dla Was polegał na tym, abyście odgadli, ile wyniosła różnica w czasie. Jesteśmy niesamowicie zaskoczeni, jak bliskie prawdzie były Wasze odpowiedzi! Szczegóły doświadczenia Suzuki Warsaw Jam Challange znajdziecie oczywiście w aktualnym, październikowym wydaniu MotoRmanii. Tam też mogliście znaleźć odpowiedź na pytanie konkursowe, a brzmi ono…

Różnica w czasie przejazdu motocykla oraz samochodu wynosiła 19 minut!

Pierwsze trzy osoby, które odgadły prawidłową odpowiedź, zostają nagrodzone koszulkami MotoRmania. Są to:
– Paweł Maliszewski
– Rafał Kot
– Marcin Żubert

Drodzy zwycięzcy, prosimy Was o maila na konkurs(małpka)motormania.com.pl – napiszcie nam, jaki chcecie rozmiar koszulki MotoRmania oraz adres do wysyłki. Dzięki za udział, już niebawem kolejne konkursy!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły