Icon Stryker Lady – wypasiony, damski buzer!
MotoRmania
17 maja 2013

Kto płaci, ten wymaga. Bezpieczeństwo to podstawa, ale na rynku ochraniaczy masz duży wybór, więc oczekuj więcej!

Informacja prasowa

Ochraniacz klatki piersiowej i kręgosłupa Icon Stryker w wersji dla kobiet. Pasuje praktycznie pod każdą kurtkę motocyklową lub bluzę. Można go także nosić na zewnątrz odzieży, jako dodatkową ochronę. Jest szczególnie wygodny do stuntu oraz jazdy miejskiej – nie ogranicza ruchów. Bardzo szybko się go zakłada i zdejmuje. Buzer posiada certyfikat CE, dodatkowo wnętrze ochraniacza pleców wypełnione jest nowoczesnym materiałem ochronnym D3O. Segmentowa konstrukcja żółwia ułatwia zginanie i poprawia komfort ruchów w trakcie jazdy. W brew pozorom buzer nie posiada specjalnego wyprofilowania klatki piersiowej (miejsce na biust), ale jest skrojony pod kątem damskiej sylwetki i na piersiach lepiej się układa niż wersja męska. Z przodu oraz z tyłu znajdują się panele wentylacyjne. Dzięki miękkim paskom łączącym ochraniacze, buzer idealnie można dopasować do różnych sylwetek (szczupłe i nieco bardziej tęgie osoby powinny być usatysfakcjonowane). Jest wykonany z lekkiego, oddychającego i szybkoschnącego materiału.

Panie powinny być zachwycone, ponieważ kamizelka nie tylko stanowi świetną ochronę, ale także pokreśli Wasze wdzięki i zaciekawi otoczenie atrakcyjnym wyglądem.

Rozmiary:
S/M (160-175 cm),
L/XL (170 cm i więcej, dla osób tęgich).
Posiada certyfikat CE.
Cena: 579 PLN.

Dystrybutor w Polsce:
www.e-Szosowe.pl,
MotoX s.c.,
Al. Prymasa Tysiąclecia 74A,
01-424 Warszawa,
tel. 22/ 877-26-86, 661-661-111.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły