Honda Fun & Safety – bezpłatnie i ekskluzywnie dla klientów Hondy!
MotoRmania
19 czerwca 2012

W dniu 07.07.2012, na torze kartingowym w Radomiu, odbędzie się jednodniowa impreza Honda Fun & Safety dedykowana jedynie właścicielom motocykli spod znaku czerwonego skrzydła.

Informacja prasowa

Tym razem organizator serdecznie zaprasza wyłącznie posiadaczy motocykli marki Honda, które zostały zakupione w autoryzowanych salonach w Polsce. Udział w imprezie jest bezpłatny, wystarczy jedynie skontaktować się ze swoim dealerem Hondy.

W trakcie zaplanowanych 7 sesji treningowych, każdy z uczestników będzie mógł doskonalić swoje umiejętności jazdy na motocyklu oraz uzyskać cenne wskazówki dotyczące prawidłowej pozycji na motocyklu. Dodatkowo, podczas Honda Fun & Safety motocykliści będą uczestniczyć w sesji zdjęciowej na torze, której efekty będzie można zobaczyć już podczas imprezy. Cały materiał zdjęciowy zostanie następnie udostępniony do ściągnięcia w galerii przygotowanej przez Hondę Poland.

Zainteresowanych bardziej szczegółowymi informacjami zapraszamy na www.honda.pl, zaś chętnych do udziału w imprezie do autoryzowanych dealerów motocyklowych Hondy.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły