Honda Fun & Safety 2014: kolejne edycje!
MotoRmania
13 marca 2014

Planujesz zakup nowego motocykla, ale masz wątpliwości co do swoich umiejętności jazdy? Wybierz Hondę.

Informacja prasowa

Honda w nadchodzącym sezonie, podobnie jak w latach ubiegłych, organizuje specjalnie dla swoich klientów cykl imprez pod nazwą Honda Fun & Safety, gdzie każdy z uczestników będzie mógł przekonać się czym jest prawdziwa przyjemność z jazdy. Będzie to również doskonała okazja, aby w bezpiecznych warunkach popracować nad swoimi umiejętnościami i techniką jazdy oraz skorzystać z indywidualnych porad doświadczonych instruktorów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich posiadaczy motocykli Honda, zakupionych w autoryzowanej sieci sprzedaży, do wizyty u dowolnego dealera tej marki, zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi imprezy i odbioru specjalnego zaproszenia. Dla zapewnienia maksimum bezpieczeństwa i warunków do dobrej zabawy, liczba miejsc jest ograniczona. Na szczególną opiekę liczyć mogą początkujący motocykliści.

Więcej informacji już wkrótce na honda.pl oraz w salonach Hondy.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły