Jason DiSalvo vs Elena Myers: szalone pojedynki na Triumphach Daytona 675R!
Piotr Jędrzejak
13 marca 2014

Blond włosy pod kaskiem, slajdy, latanie na kole, Daytona 675R… Lubimy to!

Sezon wyścigów AMA Pro Racing GoPro Daytona SportBike w Stanach Zjednoczonych zaraz się zacznie, a więc ekipy przygotowują swoje klipy promocyjne i generalnie szykują się do wyścigów. Jeden z zespołów o wdzięcznej, pełnej nazwie Apex Manufacturing/Sportbike Track Time/Castrol/Triumph pochwalił się fenomenalnie genialnym klipem!

Elena Myers, pierwsza kobieta, która wygrała wyścig AMA Pro wraz z doświadczonym Jasonem DiSalvo, przez kilka miesięcy treningów, dzień w dzień organizowali sobie mały wyścig, a wynik zapisywali na tablicy. Dzięki swoim umiejętnościom, znajomości toru i motocykla, ta dwójka wyczynia na Daytonach takie rzeczy, które do tej pory widywaliście tylko w Moto2. Wejścia w zakręty w slajdzie pod ogromnym kątem? Wyjścia na gumie lub w slajdzie? Wszystko tu jest. Ale uważajcie, bo przy tworzeniu materiału ucierpiały pomarańczowe pachołki…

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły