Game Over Cycles buduje nowy salon Harley-Davidson w Rzeszowie!
MotoRmania
3 czerwca 2016

GOC idzie na grubo! Nie tylko tworzy customy zbierające chwałę na całym świecie, ale jeszcze buduje nowy, okazały salon HD – pierwszy we wschodniej części Polski!

informacja prasowa

Działający w podkarpackiej miejscowości Lisie Jamy producent motocykli typu custom firma Game Over Cycles została oficjalnym partnerem marki Harley-Davidson, a zarazem inwestorem i twórcą pierwszego salonu największej motocyklowej firmy świata w Polsce wschodniej. Budowa obiektu już się rozpoczęła. Budynek będzie miał powierzchnię ok. 1000 metrów kwadratowych. Jego wizytówką będzie dziesięciometrowy pylon wykonany z „pordzewiałej” stali w kształcie silnika Harleya.

Połowa budynku będzie salonem Harleya-Davidsona, w drugiej części będzie salon wystawowy Game Over Cycles. W budynku znajdzie się także autoryzowany serwis Harleya, a w górnej jego części restauracja. Obiekt został zaprojektowany przez Andrzeja Depę z pracowni Archi, a wykonawcą jest firma SB Complex. Salon będzie zlokalizowany przy ul. Ludwika Chmury w Rzeszowie. Zakończenie inwestycji jest planowane na grudzień 2016 r.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły