Fisz Emade Tworzywo – „Ślady”: motocyklowy teledysk i muzyka z wyższej półki
Piotr Jędrzejak
17 grudnia 2014

„Motocykle nie muszą się kojarzyć jedynie z kawałkami YOKO – Lewa w górę”…

Fisz i Emade kilka dni temu opublikowali nowy teledysk promujący ich wydany na początku listopada album Mamut. Kawałek nazywa się „Ślady” i gościnnie śpiewa tam Justyna Święs z grupy The Dumplings. Teledysk przy okazji jest zapowiedzią filmu dokumentalnego realizowanego na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. Premiera 2015.

Dlaczego o tym piszemy? Ponieważ na naszej skrzynce znaleźliśmy maila od Łukasza G. Zacytujemy go i to w zasadzie wystarczy jako komentarz do całej tej sytuacji. Czekamy również na Wasze opinie!

„Przesyłam Wam link do znakomitego numeru Fisza i Emade, który może bezpośrednio nie porusza tematyki motocyklowej, ale teledysk to już „nasz klimat”. Piszę o tym z tego względu, że motocykle nie muszą się kojarzyć jedynie z kawałkami YOKO – Lewa w górę, a naprawdę z czymś z wyższej półki.”

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły