Eleven Bike Fest 2018: muzyczno-motocyklowy festiwal za tydzień we Wrocławiu!
MotoRmania
15 czerwca 2018

STATUS QUO, AXEL RUDI PELL i PARADISE LOST gwiazdami na ELEVEN BIKE FEST 2018!

informacja prasowa

Jeśli nie macie jeszcze planów na drugą połowę czerwca, to koniecznie zapiszcie sobie w kalendarzu datę 22-25 czerwca 2018. W tych dniach odbędzie się we Wrocławiu kolejna już IV edycja ELEVEN BIKE FEST, czyli muzyczno-motocyklowe święto, którego organizatorem jest wrocławski klub motocyklowy HARLEY DAVIDSON CLUB ELEVEN. To nie będzie zwykły motocyklowy zlot, ponieważ na EBF przyjeżdżają ludzie z całej Europy. Czeka Was wielkie show i jeszcze lepsza zabawa! Impreza jest otwarta dla wszystkich i nie trzeba być posiadaczem motocykla, aby uczestniczyć we wspólnej zabawie!

W zeszłych latach organizator oprócz czołówki polskich zespołów jak DŻEM, TSA, IRA, WILKI, BIG CYC, PIERSI, KOBRANOCKA, BUDKA SUFLERA, ANDRZEJ NOWAK & ZŁE PSY, SEBASTIAN RIEDEL & CREE, PROLETARYAT i inne ściągał również zagraniczne gwiazdy, jak brytyjski SAXON oraz Zakka Wylde ze swoim zespołem BLACK LABEL SOCIETY, czy brytyjską legendę URIAH HEEP.

Jak będzie w tym roku?

ELEVEN BIKE FEST 2018, odbędzie się w dniach 22-25.06.2018 na Campingu Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu przy Al. Paderewskiego 35.

W programie mnóstwo atrakcji oraz wspaniałe koncerty gwiazd międzynarodowej i polskiej sceny rockowej.

Zagrają m.in. brytyjska legenda STATUS QUO, brytyjski PARADISE LOST oraz po raz pierwszy w Polsce długo wyczekiwany niemiecki AXEL RUDI PELL!

Polską scenę muzyczną reprezentować będą m.in. BIG CYC + przyjaciele na 30-lecie zespołu, ACID DRINKERS, FARBE LEHRE, NOCNY KOCHANEK, REBELIANCI i wiele innych. Organizator zapewnia też sporo dodatkowych niespodzianek.

W niedzielę 24.06.2018 na terenie imprezy powstanie duża strefa kibica, w której wspólnie będziecie mogli kibicować naszej narodowej reprezentacji w meczu Polska vs Kolumbia na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej.

Big Cyc zaprasza na Eleven Bike Fest 2018:

Nocny Kochanek zaprasza na Eleven Bike Fest 2018:

Acid Drinkers zaprasza na Eleven Bike Fest 2018:

Paradise Lost zaprasza na Eleven Bike Fest 2018:

Ceny biletów:

– 150 zł – przedsprzedaż – karnet na wszystkie dni festiwalu (sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem TicketMaster – www.ticketmaster.pl)

– 90 zł – przedsprzedaż – bilet jednodniowy (sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem TicketMaster – www.ticketmaster.pl)

– 180 zł – karnet na wszystkie dni festiwalu (dostępny tylko w kasach stadionu w dniach trwania imprezy)

– 100 zł – bilet jednodniowy (dostępny tylko w kasach stadionu w dniach trwania imprezy)

Przedsprzedaż dostępna w internecie na stronie TicketMaster.pl lub w stacjonarnych punktach sprzedaży firmy Ticketmaster na terenie całej Polski (m.in. sklepy Empik, Saturn, Media Markt).

Organizator gwarantuje również mnóstwo konkursów i  nagród dla uczestników imprezy. Cena karnetów obejmuje również korzystanie ze strzeżonego 24h pola namiotowego, jak i korzystanie z wszelkich sanitariatów. Na terenie imprezy powstanie duża strefa gastronomiczna jak i dostępne będą wszelkie napoje alkoholowe.

Więcej informacji znajdziecie na www.11bikefest.com lub e-mail: info@11bikefest.com

Patronem imprezy jak co roku jest Prezydent Miasta Wrocławia i impreza z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko samych uczestników, ale i mediów.

Warto dodać, że w poprzednich latach nagrodą główną imprezy był nowy motocykl marki Harley-Davidson. Cały dochód ze sprzedaży losów przeznaczonych do wygrania głównej nagrody został w całości przekazany na rzecz „Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, której twarzą jest Martyna Wojciechowska.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły