Dzień na torze w Gostyniu – dużo jazdy pod okiem instruktorów

- MotoRmania

Tym razem SzkolenieMotocyklowe.pl zaprasza na Dzień Torowy na torze w Gostyniu. To nasz kolejny nowy projekt – mniej elementów szkolenia, dużo jazdy na torze. Oczywiście wszystko pod czujnym okiem naszych instruktorów już 24. sierpnia!

Informacja prasowa

Charakter wydarzenia

Dzień jazdy na torze – tak najkrócej można ująć ten temat. Uczestnicy pojadą po nitce toru Gostyń w trzech 8-osobowych grupach w sesjach po 15 minut. Podziału na grupy przed rozpoczęciem jazdy dokonają instruktorzy HigH Szkoła Jazdy i szkoleniemotocyklowe.pl mając na uwadze przede wszystkim umiejętności uczestników i tempo jazdy. Instruktorzy prowadzący zajęcia będą do dyspozycji uczetników przez cały dzień szkoleniowy, w godzinach od 9:00 do 16:00. W tym czasie, w przerwach, będziecie mogli podyskutować na temat techniki jazdy i pokonywania nitki toru oraz w razie potrzeby skorzystać z naszego mini-warsztatu i przeprowadzić podstawowe regulacje motocykli.

Kto może wziąć udział?
Każdy! Bez względu na umiejętności i staż jazdy. Podział na grupy ze względu na zaawansowanie i rozwijane prędkości pozwala bezpiecznie przeprowadzić wszystkie sesje treningowe na torze. Jeżeli po raz pierwszy będziesz na torze również się nie przejmuj – nauczymy Cię wszystkich zasad poruszania się po nitce toru, a w przerwach między Twoimi sesjami będzie możliwość dopytania instruktorów prowadzących zajęcia o szczegóły.

Jakie motocykle zostaną wpuszczone na tor?
Sprawne technicznie! Możesz przyjechać takim motocyklem jakim masz ochotę. Ważne jest aby był sprawny technicznie i nie powodował zagrożenia dla Ciebie i innych uczestników. Rodzaj, marka i model nie mają żadnego znaczenia.

Kto poprowadzi zajęcia?
Zajęcia poprowadzą instruktorzy techniki jazdy i nauki jazdy pracujący w HigH Szkoła Jazdy i szkoleniemotocyklowe.pl

Od godziny 9:00 do godz. 9:20 rejestracja uczestników wg listy zgłoszeń z naszego systemu. Na miejscu należy okazać dowód rejestracyjny motocykla z ważnym badaniem technicznym i ubezpieczeniem OC (mile widziane również NNW). Od godziny 9:30 do 9:55 odprawa i krótkie zajęcia teoretyczne dotyczące zasad poruszania się na torze oraz charakterystyki toru w Gostyniu.

10:00 – 16:00 Jazdy na torze w grupach po 8 osób, każda sesja trwa 15 minut. W ciągu całego dnia, do godziny 16:00 każda grupa wyjedzie 8 razy na nitkę toru.

16:15 – zakończenie i rozdanie pamiątkowych certyfikatów udziału w Dniu Torowym na torze w Gostyniu.

W przypadku deszczowej pogody nie odwołujemy wydarzenia.

Dzień na torze odbędzie się 24. sierpnia. Informacje organizacyjne, formularz rejestracyjny, cenę, liczbę wolnych miejsc i wszelkie dodatkowe szczegóły znajdziecie na stronie organizatora.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl