Dzień na torze w Gostyniu – dużo jazdy pod okiem instruktorów
MotoRmania
12 sierpnia 2014

Tym razem SzkolenieMotocyklowe.pl zaprasza na Dzień Torowy na torze w Gostyniu. To nasz kolejny nowy projekt – mniej elementów szkolenia, dużo jazdy na torze. Oczywiście wszystko pod czujnym okiem naszych instruktorów już 24. sierpnia!

Informacja prasowa

Charakter wydarzenia

Dzień jazdy na torze – tak najkrócej można ująć ten temat. Uczestnicy pojadą po nitce toru Gostyń w trzech 8-osobowych grupach w sesjach po 15 minut. Podziału na grupy przed rozpoczęciem jazdy dokonają instruktorzy HigH Szkoła Jazdy i szkoleniemotocyklowe.pl mając na uwadze przede wszystkim umiejętności uczestników i tempo jazdy. Instruktorzy prowadzący zajęcia będą do dyspozycji uczetników przez cały dzień szkoleniowy, w godzinach od 9:00 do 16:00. W tym czasie, w przerwach, będziecie mogli podyskutować na temat techniki jazdy i pokonywania nitki toru oraz w razie potrzeby skorzystać z naszego mini-warsztatu i przeprowadzić podstawowe regulacje motocykli.

Kto może wziąć udział?
Każdy! Bez względu na umiejętności i staż jazdy. Podział na grupy ze względu na zaawansowanie i rozwijane prędkości pozwala bezpiecznie przeprowadzić wszystkie sesje treningowe na torze. Jeżeli po raz pierwszy będziesz na torze również się nie przejmuj – nauczymy Cię wszystkich zasad poruszania się po nitce toru, a w przerwach między Twoimi sesjami będzie możliwość dopytania instruktorów prowadzących zajęcia o szczegóły.

Jakie motocykle zostaną wpuszczone na tor?
Sprawne technicznie! Możesz przyjechać takim motocyklem jakim masz ochotę. Ważne jest aby był sprawny technicznie i nie powodował zagrożenia dla Ciebie i innych uczestników. Rodzaj, marka i model nie mają żadnego znaczenia.

Kto poprowadzi zajęcia?
Zajęcia poprowadzą instruktorzy techniki jazdy i nauki jazdy pracujący w HigH Szkoła Jazdy i szkoleniemotocyklowe.pl

Od godziny 9:00 do godz. 9:20 rejestracja uczestników wg listy zgłoszeń z naszego systemu. Na miejscu należy okazać dowód rejestracyjny motocykla z ważnym badaniem technicznym i ubezpieczeniem OC (mile widziane również NNW). Od godziny 9:30 do 9:55 odprawa i krótkie zajęcia teoretyczne dotyczące zasad poruszania się na torze oraz charakterystyki toru w Gostyniu.

10:00 – 16:00 Jazdy na torze w grupach po 8 osób, każda sesja trwa 15 minut. W ciągu całego dnia, do godziny 16:00 każda grupa wyjedzie 8 razy na nitkę toru.

16:15 – zakończenie i rozdanie pamiątkowych certyfikatów udziału w Dniu Torowym na torze w Gostyniu.

W przypadku deszczowej pogody nie odwołujemy wydarzenia.

Dzień na torze odbędzie się 24. sierpnia. Informacje organizacyjne, formularz rejestracyjny, cenę, liczbę wolnych miejsc i wszelkie dodatkowe szczegóły znajdziecie na stronie organizatora.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły