Ducati Triumph Speed Day już w najbliższy poniedziałek!
MotoRmania
21 sierpnia 2013

Zapowiadany wielokrotnie dzień na Torze Poznań, który dla właścicieli motocykli Triumph i Ducati zorganizował importer tych marek w Polsce, zbliża się wielkimi krokami!

Informacja prasowa

Uczestnicy będą mogli poznać mistrzów, przedstawicieli prasy i mediów branżowych oraz doświadczonych instruktorów z kadry Speed-Day. Na miejscu dowiedzą się, jakie są zasady poruszania się po torze. Poznają też tajniki i charakterystykę motocykli sportowych oraz opon i tego, jak ważną rolę odgrywa np. ciśnienie w oponach. Najbardziej doświadczeni w Polsce zawodnicy opowiedzą o tym jak przygotować się do jazdy motocyklem, od kondycji fizycznej po ubranie i ochraniacze. Jeszcze „na sucho” wszyscy poznają poprawną pozycję na motocyklu oraz dowiedzą się jak optymalnie operować gazem i hamulcem i jak wielkie ma to znaczenie w kwestii prowadzenia się motocykla.

Do dyspozycji uczestników oddane zostanie Centrum Testowe Inter Motors i możliwość przetestowania kilkudziesięciu kasków w warunkach normalnego użytkowania. Posiadacze kasków SHOEI będą mogli liczyć na darmowy serwis i czyszczenie swoich garnków. Każdy fan swojej marki motocykla znajdzie na miejscu dla siebie wiele gadżetów, które będzie można kupić na specjalnych stanowiskach handlowych.

Oprócz tych wszystkich atrakcji pojawi się wielu znanych zawodników, którzy będą wspierać uczestników swoim doświadczeniem. Do dyspozycji pozostaną instruktorzy Speed Day i możliwość np. nakręcenia onboardu ze swojego przejazdu, a potem dokładne omówienie go z jednym z prowadzących.

Jednak najważniejszą rzeczą tego dnia będzie doskonała zabawa oraz możliwość spotkania się właścicieli tak niesamowitych pojazdów jakimi są motocykle Ducati i Triumph. Często dla wielu z nich będzie to pierwsza w życiu możliwość by spotkać ludzi, którzy posiadają taką samą pasję i taki sam motocykl, a wymiana doświadczeń to rzecz nie do przecenienia w każdej materii.

Cóż… wystarczy pozazdrościć posiadaczom Triumphów i Dukatów szczególnie, że importer zapowiada Ducati Triumph Speed-Day 2013 jako dopiero pierwszą imprezę z tej serii!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły