Ducati Diavel Strada Męską Rzeczą 2013!

- MotoRmania

Diavel zdominował kategorię „hobby i sport”.

W sobotę, podczas finału plebiscytów „Męska rzecz” oraz Kobieta roku TVN Turbo, po raz siódmy wręczono nagrody. Ducati Diavel Strada - fot Torres_art (3)Widzowie w głosowaniu SMS wybrali najciekawsze ich zdaniem przedmioty w czterech kategoriach: „samochód”, „hobby i sport”, „na co dzień”, oraz „gadżet i elektronika”.

Pełną listę zwycięzców znajdziecie poniżej, ale zwróćcie uwagę, że kategorię Hobby i Sport zdominowało Ducati Diavel Strada. Wśród nominacji w tym dziale znalazł się pełny bajerów zegarek Garmin oraz bezprzewodowe słuchawki Denon do ćwiczeń. Prawdę mówiąc, co by się tam nie znalazło, to i tak wybralibyście motocykl, prawda?

Diavela Stradę oczywiście testowaliśmy (nasze wrażenia przeczytacie w numerze 8/2013), ale chyba wiemy, co jest w nim najważniejsze. Kufry i szyba być może nie czynią z Diavela rasowego turystyka, być może też nie czynią go piękniejszym… Ale emocje (i przyspieszenie!), jakie generuje silnik V2 o mocy 162 KM są nie do podrobienia!

Samochód:
Mercedes A45 AMG

Hobby i Sport:
Ducati Diavel Strada

Na Co Dzień:
Szczoteczka Philips Sonicare Diamond Clean Black

Gadżet i Elektronika:
Fibaro Wall Plug

Kategorie dodatkowe

Grand Prix Jury:
Szczoteczka Philips Sonicare Diamond Clean Black

Kobieta roku TVN Turbo:
Agnieszka Chylińska

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl