Ducati Diavel Strada Męską Rzeczą 2013!
MotoRmania
17 grudnia 2013

Diavel zdominował kategorię „hobby i sport”.

W sobotę, podczas finału plebiscytów „Męska rzecz” oraz Kobieta roku TVN Turbo, po raz siódmy wręczono nagrody.  Widzowie w głosowaniu SMS wybrali najciekawsze ich zdaniem przedmioty w czterech kategoriach: „samochód”, „hobby i sport”, „na co dzień”, oraz „gadżet i elektronika”.

Pełną listę zwycięzców znajdziecie poniżej, ale zwróćcie uwagę, że kategorię Hobby i Sport zdominowało Ducati Diavel Strada. Wśród nominacji w tym dziale znalazł się pełny bajerów zegarek Garmin oraz bezprzewodowe słuchawki Denon do ćwiczeń. Prawdę mówiąc, co by się tam nie znalazło, to i tak wybralibyście motocykl, prawda?

Diavela Stradę oczywiście testowaliśmy (nasze wrażenia przeczytacie w numerze 8/2013), ale chyba wiemy, co jest w nim najważniejsze. Kufry i szyba być może nie czynią z Diavela rasowego turystyka, być może też nie czynią go piękniejszym… Ale emocje (i przyspieszenie!), jakie generuje silnik V2 o mocy 162 KM są nie do podrobienia!

Samochód:
Mercedes A45 AMG

Hobby i Sport:
Ducati Diavel Strada

Na Co Dzień:
Szczoteczka Philips Sonicare Diamond Clean Black

Gadżet i Elektronika:
Fibaro Wall Plug

Kategorie dodatkowe

Grand Prix Jury:
Szczoteczka Philips Sonicare Diamond Clean Black

Kobieta roku TVN Turbo:
Agnieszka Chylińska

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły