Druga edycja Ducati, Triumph Speed-Day coraz bliżej!

- MotoRmania

Organizatorzy imprezy Ducati, Triumph Speed-Day nie pozostali obojętni wobec opinii uczestników pierwszej edycji, szykując dla wszystkich posiadaczy Triumphów i Ducati aż dwie imprezy w sezonie 2014.

Informacja prasowa

Pierwszą imprezę sezonu 2014 mamy właśnie za sobą. Organizatorzy zebrali przeszło 100 maszyn na torze – wszystkie bolońskiej lub brytyjskiej marki. To widok, którego nie doświadczycie nigdzie indziej, który świadczy o powodzeniu pomysłu i świetnym odbiorze Ducati Triumph Speed Day - I edycja 2014 (2)samej imprezy.

Od godziny 08:00 22 maja Tor Poznań zaczęły okupować Triumphy i Ducati. Po rozpakowaniu się i rejestracji, przyszła kolej na spotkanie w kafejce torowej, gdzie po krótkiej prezentacji i omówieniu atrakcji, grupka debiutujących na torze przystąpiła do egzaminu na moto kartę.

Impreza odbywała się w formule Speed-Day. Wszystkich uczestników podzielono na 3 grupy względem doświadczenia.

Głównymi atrakcjami byli goście specjalni, doświadczeni motocykliści którzy służyli swoją pomocą w szkoleniu. Imprezę zaszczyciła swoją obecnością 4. zawodniczka klasy supersport z sezonu 2013 WMMP, ambasadorka marki IXON – Natalia Florek. Która prowadziła po torze każdego uczestnika, który do niej się zgłosił.

W boksie Ducati Toruń uczestnicy mogli spotkać zawodników Ducati Toruń Team, którzy także służyli pomocą instruktorską.

Ducati Triumph Speed Day - I edycja 2014 (3)W przerwie imprezy organizatorzy zaaranżowali pokazowy start wyścigu, który przyciągnął uwagę wielu przybyłych gości.

Taka symulacja dała wszystkim widzom przedsmak tego, co jest bardzo bliskie obu markom w tym sezonie, z uwagi na starty Ducati Toruń Team w serialu WMMP oraz na Daytona Speed-Day Cup, markowy puchar Triumpha, który zadebiutował z powodzeniem w tym sezonie.

Piękne słońce, niesamowita atmosfera, dziesiątki uczestników z osobami towarzyszącymi, rodzinami i znajomymi w efekcie zaowocowały fantastyczną imprezą. Kolejna edycja już w sierpniu, a wszystkie zapowiedzi dotyczące kolejnych edycji oraz zdjęcia, relacje i filmy z edycji które już za nami znajdziecie na oficjalnych profilach FB: DucatiPolska, TriumphMotocykle oraz DucatiTriumphSpeedDay.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl