Dni otwarte w Motorway Poznań – testy kurtek i motocykli, szkolenia, rabaty i losowanie!
MotoRmania
10 czerwca 2013

Salon z odzieżą akcesoriami motocyklowymi Motorway przy ul. Głogowskiej 348 w Poznaniu kolejny raz zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się od 12 do 15 czerwca.

Informacja prasowa

Wśród atrakcji przewidziano jazdy testowe w turystycznych kurtkach Modeki: Denali oraz Kim Lady, a także testy i serwis techniczny kasków Shoei. Dzięki uprzejmości salonu Honda Karlik uczestnicy imprezy będą mogli przetestować kilka topowych modeli motocykli marki Honda (sobota w godz. 10.00 – 18.00). Ważnym punktem programu będą szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone przez profesjonalnego ratownika z kampanii społecznej Motopomocni.pl (sobota w godz. 10.00. – 16.00). W trakcie Dni Otwartych salon Motorway Poznań czynny będzie w godzinach od 10.00 do 19.00 (środa – piątek) oraz od 10.00 do 18.00 w sobotę. Na cały asortyment sklepu obowiązuje w tym czasie rabat w wysokości 10 %, a do każdego zakupu dołączamy gratis-niespodziankę. Dodatkowo wśród wszystkich klientów, którzy odwiedzą salon i zrobią zakupy w czasie Dni Otwartych, rozlosujemy kurtkę Askari lub Megan Lady (do wyboru).

Więcej informacji: www.motorway-poznan.pl

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły