Dni otwarte: motocyklowy weekend w Salonie Modeka Wrocław

- MotoRmania

Sezon na dwa kółka w pełni. Aby go spędzić komfortowo i bezpiecznie, nie zapomnijcie o uzupełnieniu motocyklowego rynsztunku. A będzie ku temu doskonała okazja, bo zbliżają się kolejne dni otwarte. Tym razem zaprasza Salon Modeka we Wrocławiu.

informacja prasowa

dni otwarte Salon Modeka Wrocław_plakatW Salonie Modeka przy ul. Gajowickiej 114-116 we Wrocławiu w sobotę i niedzielę 18 i 19 kwietnia na wszystkich gości czekać będzie jak zwykle szeroki asortyment  odzieży  i akcesoriów. Szykujcie się na wyjątkowo udane zakupy, gdyż  w tych dniach obowiązuje rabat 10%, a każdy kupujący ma szansę na wygranie kurtki Mesh2  lub Mesh 2 Lady.

W świetnie zaopatrzonym sklepie oprócz flagowej Modeki znajdziecie DANE  – markę premium z membranami Gore-Tex, wysokiej jakości kurtki i kombinezony skórzane Dainese, kaski mi.in. Shoei, Schuberth, AGV, Scorpion, a do tego ogromny wybór wszelkich akcesoriów, takich jak rękawice, buty (m.in. nowoczesne trampki motocyklowe włoskiej marki Stylmartin), plecaki i torby bagażowe oraz nawigacje i systemy komunikacji, czy technika i części eksploatacyjne do motocykli.

Sympatyczna i fachowa ekipa pomoże skompletować odpowiednie wyposażenie i doradzi, jak perfekcyjnie dobrać strój motocyklowy do stylu jazdy i posiadanego sprzętu.

W programie imprezy przewidziano liczne atrakcje:
– pokazy stuntu w wykonaniu Mocha z mochufreestyle.com (sobota od godz.13.00)
– szkolenia z pierwszej pomocy z ratownikiem Motopomocni.pl (sobota 11.00-15.00)
– jazdy testowe i serwis kasków Shoei
– jazdy testowe w kaskach Schuberth
– jazdy testowe w topowych trójwarstwowych kurtkach Modeki: Denali i Kim Lady
– porady ekspertów ze szkoły jazdy Motorsfera.pl
– ekspozycja motocykli Yamaha (MT-07, T-09, XJR 1300, SR 400, Tricity, Majesty S) i porady przedstawiciela Yamaha Motorland Wrocław
– porady przedstawiciela Wilczynski.pl – studio pielęgnacji samochodów i motocykli

Mochufreestyle.com_pokaz stuntu

Salon Modeka Wrocław 5

Wrocławski Salon Modeka będzie czynny przez cały weekend 18 i 19 kwietnia od godz.10.00 do 18.00. Na wszystkich odwiedzających czekają ciepłe i zimne napoje oraz poczęstunek w formie bufetu szwedzkiego. W bonusie wspaniała motocyklowa atmosfera bez względu na warunki meteorologiczne.

Modeka Team zaprasza!

Więcej informacji: modeka.pl/salonfirmowy/

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl