Dedykowane stelaże turystyczne dla Bajaj Dominar 400 już dostępne!

- Piotr Jędrzejak

Dominar 400 od Bajaja jeszcze mocniej podkreśla swoją uniwersalność – od teraz można zamontować do niego kufry!

informacja prasowa

Aby podkreślić podróżnicze walory Dominara 400 oraz w odpowiedzi na potrzeby użytkowników, wprowadzamy do oferty zestawy dedykowanych stelaży turystycznych. Pozwolą one na wygodne, a przede wszystkim bezpieczne mocowanie kufrów, zarówno centralnego jak i bocznych, a także wszelkiego rodzaju sakiew turystycznych.

Bajaj Dominar 400 kufry stelaże (2)Stelaże dostępne są w dwóch wersjach: wyłącznie pod kufer centralny, a także z dodatkowymi bocznymi uchwytami dla kufrów bocznych lub sakiew. Dodatkowo każdy kto zdecyduje się na zakup motocykla Dominar 400 do 15 sierpnia, otrzyma zestaw stelaży w gratisie!

Więcej szczegółów w najbliższych punktach dealerskich lub na bajaj.pl.

Bajaj Dominar 400 kufry stelaże (3)

Bajaj Dominar 400 kufry stelaże (1)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl