Dangerous: miejska zabawa na supermoto

- Piotr Jędrzejak

Bardzo lubimy motocykle supermoto i wszystko to, co z nimi związane. I tak się złożyło, że dawno już nie widzieliśmy filmu supermotowego w starym klimacie.

Na szczęście uratował nas Marcin666, którego być może pamiętacie ze stron MotoRmanii z kilku widowiskowych klipów. Marcin podesłał nam właśnie swój nowy film, który jest dokładnie taki, jak oczekuje tego każdy fan supermoto. Jak na pewno się domyślacie, zdecydowanie nie namawiamy Was do powtarzania tego typu zachowań na motocyklach, no ale skoro ktoś już to zrobił, to ogląda się przyjemnie. Tym bardziej, że Marcin czerpie doświadczenie z motocykli trialowych i enduro. Na swoim KTMie EXC 525 nie tylko jeździ na gumie z pełną kontrolą, ale dokonuje też kilku innych sztuczek. Jego motocykl ma nietypową konfigurację: posiada z tyłu koło 18-calowe z oponą szosowo-enduro, żeby pozostawić sobie trochę więcej przyczepności w terenie, no i na węższej oponie lepiej się skręca. Z przodu z kolei jest już typowe koło supermoto z dużym hamulcem dla pięknych stopali. Zobaczcie go w akcji:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl