„Czy to już koniec?” Przyjemne video z R6 w roli głównej!
Piotr Jędrzejak
7 listopada 2014

Totalnie polecamy – filmik ma w sobie „to coś”, dzięki czemu aż chce się oglądać!

Na naszej skrzynce redakcyjnej znaleźliśmy maila od Andrzeja, w którym pisze on: „Witam, niedawno wrzucaliście filmik chłopaków z Rybnika (to ten film), a tutaj jest filmik chłopaków spod Rybnika. Może się Wam spodoba.” Skoro piszemy o nim tutaj, to pewnie znacie odpowiedź na pytanie, czy się nam spodobał. Za wszystkie ujęcia odpowiedzialny jest właśnie Andrzej, jego Yamaha R6 oraz jego kamerka na kasku/ na zbiorniku/ na zadupku. Jest sporo bardzo przyjemnej jazdy solo, trochę jazdy z kolegami, ale również nie zabrakło gumowania. Przyznajemy, że być może nie jest to z technicznego punktu widzenia odlotowa produkcja, ale totalnie polecamy – ma w sobie „to coś”, dzięki czemu aż chce się oglądać!

Tytuł brzmi „czy to już koniec?” i nie jesteśmy pewni, czy chodzi o koniec sezonu, czy koniec silnika R6 w ostatnim ujęciu…

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły