Stay High: wypasiony, chilloutowy film z trasy motocyklowej dookoła tatr!
Piotr Jędrzejak
7 listopada 2014

Tatry, 380 kilometrów, dwa Hornety i totalnie wypasiony filmik!

Podsyłacie nam ostatnio same świetne filmiki! Strzelamy, że skoro teraz już jeździ się trochę rzadziej, to macie więcej czasu na sklejanie swoich filmów? I dobrze, podsyłajcie, czekamy!

Tym razem wiadomość nadeszła od kogoś, kto się nie podpisał, ale po adresie mailowym wnioskujemy, że to Wojtek. A więc Wojtek jeździ Hornetem, prowadzi fanpage Everyday Adventures i w październiku wybrał się na wypasioną trasę dookoła Tatr. Przejechał ok. 380 kilometrów (dokładna trasa pod filmikiem) i złożył z tego tak totalnie świetny film, że oglądamy już czwarty raz. Zobaczycie genialne widoki, przyjemne zakręty i generalnie wszystko to, co najlepsze w jeździe motocyklem. A teraz załóżcie słuchawki, rozsiądźcie się w fotelu i powiedzcie szefowi, że na chwilę odpływacie.

Trasa to po kolei: Chabówka – Raba Wyżna – Czarny Dunajec – Nowy Targ – Czorsztyn – Sromowce Wyżne – Spišská Belá – Tatranská Lomnica – Smokovec – Pribylina – Liptovský Mikuláš – Zuberec – Tvrdošín – Oravská Lesná – Námestovo. Link do Google Maps.

Motocykle: Honda Hornet 2003 & 2005

Muzyka: Tove Lo – Habits (Stay High) – Hippie Sabotage Remix

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły