Bogdanka Racing na Torze Lublin: przejedź się motocyklami zawodników!

- MotoRmania

Chciałbyś przejechać się na CBR600RR, która startowała w Mistrzostwach Świata? A może wyścigowy KTM Duke 690 albo R6?

Informacja prasowa

Dzięki uprzejmości Mirosława Tarasa w najbliższy piątek (18.04) oraz sobotę (19.04) na Torze Lublin będzie można zobaczyć i przejechać się motocyklami zawodników Bogdanka Racing. Będą to motocykle, na których zawodnicy Bogdanka Racing startowali w cyklu Mistrzostw Świata, Pucharze Europy Juniorów oraz Mistrzostwach Polski.

Honda CBR600RR – na tym motocyklu w Mistrzostwach Świata Supersport startowali: Miguel Praia, PJ. Jacobsen oraz Paweł Szkopek.

KTM Duke 690 – na którym Artur Wielebski w 2012 roku startował i zajął 5 miejsce w Pucharze Europy Juniorów.

Yamaha R6 – na której również Artur Wielebski wygrał mistrzostwo Polski klasy SuperStock 600 w 2011 roku.

bogdanka na torze lublin

Mirosław Taras (aktywny motocyklista i mecenas sportów motocyklowych) oraz Igor Piasecki (założyciel Bogdanka Racing) będą opowiadać o profesjonalnych wyścigach motocyklowych, udzielać odpowiedzi na Wasze pytania dotyczące startów w Mistrzostwach Świata i nie tylko, będzie można również porozmawiać na temat przygotowania motocykli do wyczynowej jazdy po torze.

Serdecznie zapraszamy!!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl