Bogdanka Racing na Torze Lublin: przejedź się motocyklami zawodników!
MotoRmania
17 kwietnia 2014

Chciałbyś przejechać się na CBR600RR, która startowała w Mistrzostwach Świata? A może wyścigowy KTM Duke 690 albo R6?

Informacja prasowa

Dzięki uprzejmości Mirosława Tarasa w najbliższy piątek (18.04) oraz sobotę (19.04) na Torze Lublin będzie można zobaczyć i przejechać się motocyklami zawodników Bogdanka Racing. Będą to motocykle, na których zawodnicy Bogdanka Racing startowali w cyklu Mistrzostw Świata, Pucharze Europy Juniorów oraz Mistrzostwach Polski.

Honda CBR600RR – na tym motocyklu w Mistrzostwach Świata Supersport startowali: Miguel Praia, PJ. Jacobsen oraz Paweł Szkopek.

KTM Duke 690 – na którym Artur Wielebski w 2012 roku startował i zajął 5 miejsce w Pucharze Europy Juniorów.

Yamaha R6 – na której również Artur Wielebski wygrał mistrzostwo Polski klasy SuperStock 600 w 2011 roku.

Mirosław Taras (aktywny motocyklista i mecenas sportów motocyklowych) oraz Igor Piasecki (założyciel Bogdanka Racing) będą opowiadać o profesjonalnych wyścigach motocyklowych, udzielać odpowiedzi na Wasze pytania dotyczące startów w Mistrzostwach Świata i nie tylko, będzie można również porozmawiać na temat przygotowania motocykli do wyczynowej jazdy po torze.

Serdecznie zapraszamy!!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły