Bluza na motocykl i na co dzień – Icon Team Merc w Sklepie MotoRmania
MotoRmania
12 kwietnia 2016

Icon Team Merc – tak nazywa się stylowa bluza motocyklowa oferowana przez legendarną amerykańską firmę. Jest utrzymana w stunterskim, miejskim stylu i na pewno będziesz się w niej wyróżniać, a kumple będą Ci jej zazdrościć!

informacja prasowa

Odzież została wyposażona w komplet ochraniaczy D3O, tzn.: na łokciach (z możliwością regulacji), barkach oraz plecach. Jest wykonana z wodoodpornego softshellu, od wewnątrz jest podszyta cienką i miłą w dotyku siatką, ułatwiającą odprowadzanie potu od ciała. Jest lekka i bardzo wygodna, w zasadzie nie krępuje ruchów. Tak bardzo ją polubisz, że nie będziesz chciał się z nią rozstać – po wyjęciu ochraniaczy, będzie Ci służyć jako solidna, nieprzemakalna bluza na wypady w miasto lub poza nie.

Ponieważ Icon Team Merc jest wykonana z dość grubego softshellu, posiada nylonowe wzmocnienia na barkach i jest wodoodporna (nie posiada otworów wentylacyjnych), więc także skutecznie chroni od wiatru. W letnie, upalne dni będzie Ci raczej gorąco. Jest pomyślana jako ubranie dla motocyklisty na okres wiosenny oraz jesienny, gdy temperatura waha się w okolicach 10-20 st.C. Nie jest zbyt luźna, ale także nie jest zbyt obcisła, więc gdyby Ci było chłodno, to  możesz włożyć coś pod spód. Cena detaliczna to 799 i 839 PLN.

Icon Team Merc w Skleie MotoRmania.com.pl (klik).

Ten oraz wiele innych produktów znajdziesz w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym w Warszawie. Sklep.MotoRmania.com.pl jako jeden z nielicznych sklepów internetowych posiada niemal wszystkie produkty na stanie i oferuje możliwość wizyty na miejscu, żeby towar zmierzyć. Przesyłki na terenie Polski realizujemy jeszcze tego samego dnia, pod warunkiem, że zamówienie otrzymaliśmy do godziny 12:00.

Zapraszamy na www.Sklep.MotoRmania.com.pl, tel. 22/877-24-86

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły