Nowy sezon, nowe promocje. Barton postanowił nagrodzić nowych użytkowników stylowego motocykla Cafe Racer oraz pogromcy miejskiego zgiełku, modelu Travel. Już teraz przy zakupie tych modeli możecie skonfigurować swój pakiet startowy i zaoszczędzić 400 zł.

informacja prasowa

Na start, przy okazji zakupu motocykla, voucher o wartości 400 zł możesz przeznaczyć na stylowy otwarty kask, który świetnie komponuje się z oldschoolowym klimatem Cafe Racera lub kask integralny z regulowanym systemem wentylacji i deflektorem, który zapewnia komfort jazdy w każdych warunkach. Oprócz tego skutecznie możesz zabezpieczyć swój nowy motocykl dzięki blokadzie Kovix KS6 z alarmem ładowanej przez USB, blokadzie KN1 bez alarmu lub lince z alarmem Kovix. Do tego możemy dorzucić jeszcze koszulkę polo i praktyczny pokrowiec na motocykl. Każdy znajdzie coś dla siebie, a 400 zł które zostało w kieszeni przy zakupie motocykla z akcesoriami, pozwoli przejechać przynajmniej 3 tys. kilometrów.

Szczegóły promocji na podstronie Barton Motors.

Dodatkową opcją jaką proponuje Barton jest przedłużenie gwarancji do 3 lat. O szczegóły warto dopytać w Autoryzowanych Salonach.

Barton Travel

Barton Travel objęty promocją.

 

Barton Cafe Racer objęty promocją "Pakiet Startowy".

Barton Cafe Racer objęty promocją.