Barton oferuje 400 zł do wykorzystania na akcesoria
MotoRmania
20 marca 2019

Nowy sezon, nowe promocje. Barton postanowił nagrodzić nowych użytkowników stylowego motocykla Cafe Racer oraz pogromcy miejskiego zgiełku, modelu Travel. Już teraz przy zakupie tych modeli możecie skonfigurować swój pakiet startowy i zaoszczędzić 400 zł.

informacja prasowa

Na start, przy okazji zakupu motocykla, voucher o wartości 400 zł możesz przeznaczyć na stylowy otwarty kask, który świetnie komponuje się z oldschoolowym klimatem Cafe Racera lub kask integralny z regulowanym systemem wentylacji i deflektorem, który zapewnia komfort jazdy w każdych warunkach. Oprócz tego skutecznie możesz zabezpieczyć swój nowy motocykl dzięki blokadzie Kovix KS6 z alarmem ładowanej przez USB, blokadzie KN1 bez alarmu lub lince z alarmem Kovix. Do tego możemy dorzucić jeszcze koszulkę polo i praktyczny pokrowiec na motocykl. Każdy znajdzie coś dla siebie, a 400 zł które zostało w kieszeni przy zakupie motocykla z akcesoriami, pozwoli przejechać przynajmniej 3 tys. kilometrów.

Szczegóły promocji na podstronie Barton Motors.

Dodatkową opcją jaką proponuje Barton jest przedłużenie gwarancji do 3 lat. O szczegóły warto dopytać w Autoryzowanych Salonach.

Barton Travel objęty promocją.

 

Barton Cafe Racer objęty promocją.
MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły