Barton oferuje 400 zł do wykorzystania na akcesoria

- MotoRmania

Nowy sezon, nowe promocje. Barton postanowił nagrodzić nowych użytkowników stylowego motocykla Cafe Racer oraz pogromcy miejskiego zgiełku, modelu Travel. Już teraz przy zakupie tych modeli możecie skonfigurować swój pakiet startowy i zaoszczędzić 400 zł.

informacja prasowa

Na start, przy okazji zakupu motocykla, voucher o wartości 400 zł możesz przeznaczyć na stylowy otwarty kask, który świetnie komponuje się z oldschoolowym klimatem Cafe Racera lub kask integralny z regulowanym systemem wentylacji i deflektorem, który zapewnia komfort jazdy w każdych warunkach. Oprócz tego skutecznie możesz zabezpieczyć swój nowy motocykl dzięki blokadzie Kovix KS6 z alarmem ładowanej przez USB, blokadzie KN1 bez alarmu lub lince z alarmem Kovix. Do tego możemy dorzucić jeszcze koszulkę polo i praktyczny pokrowiec na motocykl. Każdy znajdzie coś dla siebie, a 400 zł które zostało w kieszeni przy zakupie motocykla z akcesoriami, pozwoli przejechać przynajmniej 3 tys. kilometrów.

Szczegóły promocji na podstronie Barton Motors.

Dodatkową opcją jaką proponuje Barton jest przedłużenie gwarancji do 3 lat. O szczegóły warto dopytać w Autoryzowanych Salonach.

Barton Travel

Barton Travel objęty promocją.

 

Barton Cafe Racer objęty promocją "Pakiet Startowy".

Barton Cafe Racer objęty promocją.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl