Barton Classic 125 – wszystko czego wymagasz od motocykla
MotoRmania
9 maja 2016

We wrześniu 2015 roku firma Barton Motors miała okazję przekazać MotoRmanii motocykl testowy Barton Classic 125. Test udowodnił, że ten model jest hitem, o czym możecie przeczytać na stronach MotoRmanii. Setki zadowolonych użytkowników potwierdzają, że za ledwie ponad 5 tysięcy złotych można kupić naprawdę dobrą maszynę.

artykuł sponsorowany
Barton Motors

Classic już od pierwszego wejrzenia sprawia dobre wrażenie. Chopperowaty styl podkreśla wzorowo wykonany projekt malowania. Duży klasyczny reflektor zamontowany na disagnerskich mocowaniach wyróżnia go spośród konkurencyjnych modeli. Również kolorystyka pojazdu jest (jak cały motocykl) klasyczna. Znajdziesz go w kolorze czarnym i wiśniowym ze sporą ilością aluminiowych i chromowanych wykończeń. Ale jak mówią: nie ocenia się książki po okładce. Żeby naprawdę poczuć, dlaczego chopper Bartona zyskał taką dobrą rekomendację użytkowników, trzeba koniecznie go dosiąść.

Najmocniejszy atut Classica to jego 125-centymetrowy, jednocylindrowy silnik z wałkiem wyrównoważającym, dzięki któremu możemy czasami zapomnieć, że podróżujemy na pojeździe za 5 tysięcy złotych. Bez legendarnych wibracji, które osławiły konstrukcje z dalekiego wschodu, jazda staje się rozkoszą. Ich brak eliminuje również typowe dla nich dolegliwości, jak klekotanie elementów obudowy na wysokich obrotach, czy samoczynnie rozkręcające się śrubki. Efekt jest widoczny nawet dla mniej doświadczonych użytkowników. We wrześniowym teście MotoRmania sprawdziła, jak motocykl zachowuje się na stromych górskich podjazdach i spisał się w pełni zadowalająco. Silnik generuje moc 11 koni dzięki czemu osiągnięcie „przyzwoitej” prędkości jest łatwością.

Dla kogo jest motocykl Classic? Żyjemy w wolnym kraju i może na nim jeździć, komu się tylko spodoba. Faktem jest jednak, że jeśli szukasz maszyny, która pozwoli ci na bezproblemowe poruszanie się z punktu A do punktu B (dając przy tym sporo frajdy), świetnie przy tym wyglądając, która nie zrujnuje cię finansowo i z dwuletnią gwarancją, to koniecznie zastanów się nad tym wariantem dla siebie. Setki zadowolonych klientów nie mogą się mylić.

Więcej informacji o modelu i sieci salonów sprzedaży znajdziesz na www.barton-motors.pl.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły