Baaardzo długie wheelie na dwusuwowej YZ250!

- Piotr Jędrzejak

Nawet Troll z Supermototrolls jest pod wrażeniem!

Kto kiedykolwiek próbował gumować na motocyklu z silnikiem dwusuwowym, ten wie, że zadanie nie należy do najłatwiejszych, a z pewnością jest trudniejsze, niż na 4-takcie. Temu gościowi ktoś chyba po prostu zapomniał o tym powiedzieć.

Akcja dzieje się na niedawnym, łódzkim Killing The Streets, natomiast film nagrywa członek lubianej i popularnej (między innymi dzięki gumowaniu) ekipy Supermototrolls. A skoro nawet Troll jest pod wrażeniem takiej gumy, to wiedzcie, że coś się dzieje.

P.S.: Tak, wiemy, w internecie na pewno znajdziemy przykłady dłuższych wheelie na dwusuwie… Ale przyznacie, że ten ogląda się całkiem miło?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl