Aukcja WOŚP od Stunt GP: zbiornik paliwa z podpisami czołowych zawodników stuntu

- Piotr Jędrzejak

Zastanawiacie się w jaki sposób wesprzeć tegoroczną Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, a jednocześnie pozostać w temacie motocykli? Mamy dla Was propozycję od organizatorów polskiej serii serii mistrzostw Stunt Grand Prix.

Na aukcję charytatywną WOŚP trafił zmodyfikowany zbiornik paliwa do Kawasaki ZX636R. Zbiornik jest nie tylko przygotowany do stuntu, zbiornik stunt podpisy wośp stuntgp aukcja (3)ale także został podpisany przez czołowych, światowych zawodników stuntu!

Autografy na zbiorniku zostały złożone podczas mistrzostw świata w 2015 roku, a podpisali się między innymi:
– AC Farias – ikona stuntu oraz sędzia główny StuntGP
– Irmantas Jasevičius z Litwy
– Carlos „Cajó” Oeiras z Portugalii,
– Sarah Lezito – najlepsza na świecie zawodniczka z Francji,
– Aras Giebieza z Litwy,
– Kevin „Kafon” Parussini z Francji,
– Takahiko Sakiyama z Japonii.

Ponadto na zbiorniku jest wiele innych podpisów, zwycięzca licytacji w komplecie otrzyma również koszulkę, bluzę i naklejki Stunt Grand Prix.

Licytować możecie na specjalnej stronie Aukcji Allegro WOŚP – w chwili publikacji artykułu do końca licytacji zostały jeszcze 12 dni, a kwota to 205 złotych. Do dzieła!

zbiornik stunt podpisy wośp stuntgp aukcja (5) zbiornik stunt podpisy wośp stuntgp aukcja (2)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl