Włoskie Dolomity, motocykle supermoto i świetne wakacje
Piotr Jędrzejak
11 stycznia 2019

Włoskie Dolomity obfitują w widowiskowe widoki, drogi fantastyczne z motocyklowego punktu widzenia, ale ponadto nie brakuje innych rozrywek. A jednak nie ma się co oszukiwać – jeżeli traficie w Dolomity, w okresie wakacyjnym, w grupie świetnych znajomych, każdy ze swoim motocyklem supermoto… To po co komu inne rozrywki?

Ekipa Supermofools potwierdza, że Dolomity są świetne: „Minionego lata byliśmy w Dolomitach. Robiliśmy naprawdę świetne rzeczy, ale nie zabrakło kilku pechowych wypadków. Ścigaliśmy się z McLarenem oraz Mercedesem GTS, wykonywaliśmy chore skoki z klifów oraz korzystaliśmy z epickich tras.”

Przypadkowy motocyklista radzi im: „Musicie jechać na spokojnie.” Cóż, chyba nie wyszło… Ten klip ma tylko 2 minuty, ale chłopaki zapowiadają, że będzie tego więcej!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły