Włoskie Dolomity, motocykle supermoto i świetne wakacje

- Piotr Jędrzejak

Włoskie Dolomity obfitują w widowiskowe widoki, drogi fantastyczne z motocyklowego punktu widzenia, ale ponadto nie brakuje innych rozrywek. A jednak nie ma się co oszukiwać – jeżeli traficie w Dolomity, w okresie wakacyjnym, w grupie świetnych znajomych, każdy ze swoim motocyklem supermoto… To po co komu inne rozrywki?

Ekipa Supermofools potwierdza, że Dolomity są świetne: „Minionego lata byliśmy w Dolomitach. Robiliśmy naprawdę świetne rzeczy, ale nie zabrakło kilku pechowych wypadków. Ścigaliśmy się z McLarenem oraz Mercedesem GTS, wykonywaliśmy chore skoki z klifów oraz korzystaliśmy z epickich tras.”

Przypadkowy motocyklista radzi im: „Musicie jechać na spokojnie.” Cóż, chyba nie wyszło… Ten klip ma tylko 2 minuty, ale chłopaki zapowiadają, że będzie tego więcej!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl