93 000 części i akcesoriów motocyklowych: większy magazyn i szersza oferta sklepu Gmoto.pl
MotoRmania
15 lutego 2019

Jeśli jesteś w trakcie przygotowań do nowego sezonu 2019, sklep Gmoto.pl wychodzi Ci naprzeciw z jeszcze większą gamą części zamiennych i akcesoriów motocyklowych!

informacja prasowa

Wszystko za sprawą nowego, cztery razy większego magazynu sklepu Gmoto.pl. Na kilku tysiącach nowych półek rozłożonych na powierzchni około 2000 metrów kwadratowych będzie na Ciebie czekać ponad 93 000 części, które Ty będziesz mógł kupić od ręki.

Dzięki nowemu, większemu magazynowi, w sklepie Gmoto.pl kupisz teraz części i akcesoria do ponad 30 tysięcy modeli i wersji motocykli: od mocarnych chopperów, przez majestatyczne turystyki, piekielnie szybkie ścigacze, wszędobylskie crossy, po sprytne skutery i kultowe motocykle historyczne.

Sklep Gmoto.pl oferuje szeroką gamę m.in. opon i uszczelek, filtrów, łożysk, łańcuchów i zębatek, a także świec, tarcz czy klocków; słowem wszystko, co będzie Ci potrzebne do przygotowania swojego jednośladu do nowego sezonu.

Pełną listę części znajdziesz na stronie sklepu Gmoto.pl. Każdy produkt zakupiony w sklepie Gmoto.pl możesz oddać w ciągu 15 dni bez podawania przyczyny i bez pokrywania kosztów. Koszty zwrotu pokrywa wówczas w całości sklep Gmoto.pl . Przy zakupie o wartości powyżej 350 złotych, wysyłka w sklepie Gmoto.pl jest darmowa!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły