Jeździlibyście takim elektrycznym KTM’em?
MotoRmania
27 sierpnia 2020

Przedstawiciele KTM’a powiedzieli już o swojej planowanej serii elektrycznych motocykli, że będzie „performance orientated”, czyli zorientowana na osiągi. Po ostatnich spektakularnych sukcesach w MotoGP (dwa wygrane wyścigi przez dwóch różnych zawodników na KTM’ach) można sobie wyobrazić, że apetyt Austriaków na przejęcie klientów preferujących dynamiczne pojazdy znacznie rośnie.

Czy tak może wyglądać elektryczny motocykl KTM’a? Miejmy nadzieję, że tak. Jednak na razie to tylko projekt zdolnego hinduskiego studenta, Mohita Solanki, z Mobility and Vehicle Designe (IIT Bombay). Projekt wygląda wspaniale i przyjemnie jest popatrzeć na te dynamiczne kształty. Czy się nam podoba czy nie, wygląda na to, że nie ma odwrotu od elektrycznej przyszłości. Też jesteście tego samego zdania?

UWAGA Reklama 🙂 Odbierz PAKIET „1500zł Plus” dla motocyklistów na Dainese, treningi, zakupy motocyklowe rejestrując dostęp do naszych materiałów Premium z zakresu szkoleń, testów i porad. Tutaj dowiesz się wszystkiego.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły