Jeździlibyście takim elektrycznym KTM’em?

- MotoRmania

Przedstawiciele KTM’a powiedzieli już o swojej planowanej serii elektrycznych motocykli, że będzie „performance orientated”, czyli zorientowana na osiągi. Po ostatnich spektakularnych sukcesach w MotoGP (dwa wygrane wyścigi przez dwóch różnych zawodników na KTM’ach) można sobie wyobrazić, że apetyt Austriaków na przejęcie klientów preferujących dynamiczne pojazdy znacznie rośnie.

Czy tak może wyglądać elektryczny motocykl KTM’a? Miejmy nadzieję, że tak. Jednak na razie to tylko projekt zdolnego hinduskiego studenta, Mohita Solanki, z Mobility and Vehicle Designe (IIT Bombay). Projekt wygląda wspaniale i przyjemnie jest popatrzeć na te dynamiczne kształty. Czy się nam podoba czy nie, wygląda na to, że nie ma odwrotu od elektrycznej przyszłości. Też jesteście tego samego zdania?

UWAGA Reklama ? Odbierz PAKIET „1500zł Plus” dla motocyklistów na Dainese, treningi, zakupy motocyklowe rejestrując dostęp do naszych materiałów Premium z zakresu szkoleń, testów i porad. Tutaj dowiesz się wszystkiego.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl