Czy Vin Diesel pomoże elektrycznej motoryzacji?
MotoRmania
27 sierpnia 2020

Pytanie czy to jeszcze jest motoryzacja, a czy nie przypadkiem elektryzacja? Słowo „motoryzacja” pochodzi od słowa „motor”, czyli od określenia jakie kiedyś ( a czasami nawet teraz) używano, aby nazwać silnik. Oczywiście pojazdy elektryczne też mają silnik, ale „motor” kojarzy się w zasadzie wyłącznie z jednostką spalinową. W każdym razie chińska firma Yadea nie przejmuje się akademickimi rozważaniami, tylko działa promując swoje elektryczne skutery – w tym przypadku model G5. Wynajmując do tej roli Vina Diesla chce sprawić, że ten pojazd ma być postrzegany jako propozycja również dla twardzieli. Jak oceniacie tą reklamę poniżej? Ktoś z Was czuje się przekonany?

UWAGA Reklama 🙂 Odbierz PAKIET „1500zł Plus” dla motocyklistów na Dainese, treningi, zakupy motocyklowe rejestrując dostęp do naszych materiałów Premium z zakresu szkoleń, testów i porad. Tutaj dowiesz się wszystkiego.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły