Czy Vin Diesel pomoże elektrycznej motoryzacji?

- MotoRmania

Pytanie czy to jeszcze jest motoryzacja, a czy nie przypadkiem elektryzacja? Słowo „motoryzacja” pochodzi od słowa „motor”, czyli od określenia jakie kiedyś ( a czasami nawet teraz) używano, aby nazwać silnik. Oczywiście pojazdy elektryczne też mają silnik, ale „motor” kojarzy się w zasadzie wyłącznie z jednostką spalinową. W każdym razie chińska firma Yadea nie przejmuje się akademickimi rozważaniami, tylko działa promując swoje elektryczne skutery – w tym przypadku model G5. Wynajmując do tej roli Vina Diesla chce sprawić, że ten pojazd ma być postrzegany jako propozycja również dla twardzieli. Jak oceniacie tą reklamę poniżej? Ktoś z Was czuje się przekonany?

UWAGA Reklama ? Odbierz PAKIET „1500zł Plus” dla motocyklistów na Dainese, treningi, zakupy motocyklowe rejestrując dostęp do naszych materiałów Premium z zakresu szkoleń, testów i porad. Tutaj dowiesz się wszystkiego.

https://www.youtube.com/watch?v=UdUPHWKBB-w&feature=emb_logo

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl