140 000zł w mandatach! Właśnie padł niechlubny motocyklowy rekord świata !

- MotoRmania

Policja w Brisbane aresztowała motocyklistę nagranego podczas łamania przepisów 62 razy w ciągu 3 miesięcy.

Australijska policja twierdzi, że kierowca wykręcił 178 km/h na  ulicy Gympie Road w Bald Hills,  i 155 km/h w tunelu łączącym lotnisko w Wooloowin. Motocyklista nabił sobie łącznie 392 punkty karne i 54 000 australijskich dolarów w mandatach, co przeliczając na złotówki wynosi 140 400zł.  „To był przepis na katastrofę i było czystym szczęściem, że nie zabił siebie ani żadnej osoby na drodze” – powiedziała Deb McDougall z departamentu policji zajmującego się dochodzeniami dotyczącymi wykroczeń drogowych.  22-latek został aresztowany, gdy oficer dyżurny zauważył motocykl na parkingu hotelowym.  Jego uwagę zwróciła przypuszczalnie skradziona tablica rejestracyjna „RUNIT”.

BBYGaY8

Okazało się, że miał plecak, który rzekomo zawierał metyloamfetaminę i wagi dilerskie, a także 13 praw jazdy Queensland i Nowej Południowej Walii, cztery paszporty australijskie i jeden paszport brytyjski oraz 13 kart Medicare. Mężczyzna został poddany Roadside Drug Test, który dał pozytywny wynik.

BBYG0ZE

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl