Broń w motocyklowych silnikach! Wzmożone kontrole na granicy z UK.

- MotoRmania

Polaków wracających do UK  z motocyklami mogą spotkać utrudnienia.

Motocykliści i kierowcy wracający do Wielkiej Brytanii mogą spodziewać się dodatkowych kontroli w brytyjskich portach po tym jak znaleziono broań palną ukrytą w  silnikach różnych motocykli przewożonych na przyczepkach.

Możliwe są opóźnienia dla wszystkich podróżnych, ponieważ zaplanowano dodatkowe poszukiwania.   Niedawno 37-letni Brytyjczyka, Stephena Spiersa, przyłapano na przemycie 96 sztuk broni palnej ukrytej w blokach silników motocyklowych transportowanych przyczepą.
crime weapons hidden in motorcycles_01

„To jedna z największych jednorazowych prób przemytu broni palnej do Wielkiej Brytanii”, powiedział Tony O’Sullivan z Organised Crime Partnership.

Policja twierdzi, że Spiers odgrywał kluczową rolę w gangu zajmującym się przemytem z Francji.  Są podejrzenia, że gang przemycał w ten sposób znacznie większe ilości broni stąd mogą się trafić nieprzyjemnie kontrole utrudniające wjazd do UK. Jeżeli wieziesz tam swój motocykl na przyczepce, to może się okazać, że na granicy spędzisz więcej czasu niż planowałeś.

crime weapons hidden in motorcycles_02

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl