Magazyn MotoRmania – Styczeń

- MotoRmania

Styczniowy numer MotoRmanii pozostanie w sprzedaży do 3 lutego , a w nim:

  • Nowa MV Agusta Stradale 800 podobno jest idealna do krótkich wypadów za miasto. Ma być również praktyczna do jazdy na co dzień. Test premierowy tylko u nas.
  • Dwie Aprilie Tuono dwóch różnych generacji. Zanim nadejdzie kolejne wcielenie porównujemy stary model Factory z egzemplarzem z 2014 roku.
  • Czy można zrobić z mocnego nakeda skutecznego turystę? Pasio sprawdza temat testując używane Kawasaki Z1000SX.
  • Pojawienie się elektrycznych crossówek w seryjnej sprzedaży było tylko kwestią czasu. W końcu nadszedł ten dzień. Ciekawi możliwości ekologicznych maszyn off roadowych postanowiliśmy sprawdzić, jak się jeździ i na co stać KTM’a Freeride E-SX.
  • SR400 jest dosłownie wyrwany z poprzedniej epoki. Niektórzy powiedzą, że jego charakterystyczne cechy są wadami, ale według nas każdy strzał z kopa i każda jazda dostarczały wiadra radochy. Sprawdzamy dlaczego!
  • Warsztat: Dla przeciętnego motocyklisty hamownia to maszyna do sprawdzania maksymalnej mocy pojazdu. Ale czy aby na pewno tylko tyle potrafi ? Przeczytajcie!
  • Valentino Rossi kontra Robert Kubica, czyli MotoRmania na Monza Rally Show! – Mick zaprasza na relację!

Szukajcie na stacjach benzynowych: Statoil, Shell, Orlen, Lotos, BP, Lukoil, Neste, salonach prasowych RUCH, Kolporter, Empik, Inmedio & Relay, Franpres i Garmond. A także w sieciach handlowych: Auchan, Piotr i Paweł, Tesco oraz Carrefour.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl