Magazyn MotoRmania – Styczeń
MotoRmania
1 stycznia 2015

Styczniowy numer MotoRmanii pozostanie w sprzedaży do 3 lutego , a w nim:

  • Nowa MV Agusta Stradale 800 podobno jest idealna do krótkich wypadów za miasto. Ma być również praktyczna do jazdy na co dzień. Test premierowy tylko u nas.
  • Dwie Aprilie Tuono dwóch różnych generacji. Zanim nadejdzie kolejne wcielenie porównujemy stary model Factory z egzemplarzem z 2014 roku.
  • Czy można zrobić z mocnego nakeda skutecznego turystę? Pasio sprawdza temat testując używane Kawasaki Z1000SX.
  • Pojawienie się elektrycznych crossówek w seryjnej sprzedaży było tylko kwestią czasu. W końcu nadszedł ten dzień. Ciekawi możliwości ekologicznych maszyn off roadowych postanowiliśmy sprawdzić, jak się jeździ i na co stać KTM’a Freeride E-SX.
  • SR400 jest dosłownie wyrwany z poprzedniej epoki. Niektórzy powiedzą, że jego charakterystyczne cechy są wadami, ale według nas każdy strzał z kopa i każda jazda dostarczały wiadra radochy. Sprawdzamy dlaczego!
  • Warsztat: Dla przeciętnego motocyklisty hamownia to maszyna do sprawdzania maksymalnej mocy pojazdu. Ale czy aby na pewno tylko tyle potrafi ? Przeczytajcie!
  • Valentino Rossi kontra Robert Kubica, czyli MotoRmania na Monza Rally Show! – Mick zaprasza na relację!

Szukajcie na stacjach benzynowych: Statoil, Shell, Orlen, Lotos, BP, Lukoil, Neste, salonach prasowych RUCH, Kolporter, Empik, Inmedio & Relay, Franpres i Garmond. A także w sieciach handlowych: Auchan, Piotr i Paweł, Tesco oraz Carrefour.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły