Kompilacja największych wypadków z Malezyjskich Mistrzostw Cub!

- Piotr Jędrzejak

Legendarne Hondy Cub oraz (a może przede wszystkim) jej wszelkiego rodzaju kopie są krajach azjatyckich niezwykle popularne. W Malezji na przykład organizowane są Mistrzostwa Cub i nie są to byle jakie wyścigi! Jest kilka różnych klas, a w 2014 roku odbyło się 10 rund na mniej i bardziej profesjonalnie przygotowanych torach. Może i nie ma tam prędkości znanych z MotoGP (czy chociaż WMMP), ale ten brak zawodnicy nadrabiają walą walki! Zobaczcie co się dzieje, gdy jednak tej woli jest trochę zbyt dużo – organizator udostępnił właśnie kompilację największych wypadków z całego minionego sezonu!

Notka od organizatora: Żaden zawodnik ani personel nie odniósł poważnej kontuzji przy tworzeniu tego video. Nie próbujcie tego w domu.

P.S.: Zauważyliście, że spora część Cubów ma z tyłu amortyzatory Ohlinsa?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl