Policjant na motocyklu i kierowca kręcący jointa – video z kasku podbija internet
Piotr Jędrzejak
31 grudnia 2014

Australijski policjant przyłapuje kierowcę w najgorszym momencie, Policja wrzuca film do sieci, a ten w wirusowym tempie okrąża internet!

Policjant na motocyklu, oczywiście z włączoną kamerką, jedzie w korku. Przez otwarte okno jednego z aut zauważa, że kierowca stojący na czerwonym świetle, jak gdyby nigdy nic, roluje sobie jointa! Pierwsza reakcja (wyraźnie zaskoczonego i chyba trochę rozbawionego) policjanta jest krótka: „You just got busted!”

Zdjęcie kierowcy kręcącego sobie jointa zostało wrzucone na Twittera policji, również z zabawnym komentarzem: „Dobra rada – nie rolluj jointa gdy motocykl policyjny jest obok ciebie. #Distracteddrivingtoawholenewlevel”. Tweet został wrzucony 25 grudnia i od tamtej pory udostępniono go 713 razy.

Do sieci trafiło też całe nagranie z akcji, które z kolei udostępniono już 2596 razy, a widziało je blisko pół miliona osób. Wy też zobaczcie i nie skręcajcie jointów stojąc w korku… Tak tylko mówimy, bo 20-letni kierowca został oskarżony o posiadanie marihuany, a 22-letni pasażer o posiadanie marihuany oraz akcesoriów narkotykowych.

(kliknij aby obejrzeć)

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły