Magazyn MotoRmania – Styczeń 2016
MotoRmania
31 grudnia 2015

Styczniowa MotoRmania już w sprzedaży.
Co w niej znajdziecie?

– Motocykl roku 2015! Zadanie tylko na pozór było proste. Każdy z testującej części redakcji „MotoRmanii” miał się zastanowić jaki motocykl jego zdaniem okazał się najlepszą, najważniejszą nowością ubiegłego roku. Potem trzeba było ten wybór umieć obronić. Każdy miał inne preferencje. Ostatecznie wybór Motocykla Roku 2015 rozegrał się pomiędzy MV Agustą Veloce, BMW S1000XR i Yamahą R1.

– test:Czy KTM może być luksusowy? Sprawdzamy, czy KTM 1290 Super Adventure ma szansę zdobyć
nowych klientów dla marki.

– test: Ustawiliśmy nową amerykańska konstrukcję naprzeciw wysłużonego japońskiego choppera. Czy w klasie cruizerów postęp ma jakiekolwiek znaczenie? Sprawdziliśmy porównując H-D Breakouta z Hondą Shadow.

– MotoGP: Zmiana dostawcy opon i wprowadzenie jednolitego oprogramowania opon oznacza dla całej stawki MotoGP zupełnie nowe rozdanie, ale dlaczego dokładnie? Jak te przełomowe zmiany odbiją się na jeździe
poszczególnych zawodników i potencjale motocykli?Mick wyjaśnia…

To oczywiście nie wszystko zapraszamy do kiosków po lekturę na Nowy Rok, a Ci, którzy do kiosków mają daleko pozostaje e-wydanie.

Prenumerata – wersja papierowa:
[contact-form-7 id=”93326″ title=”Formularz – prenumerata”]
 

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły