Magazyn MotoRmania – SIERPIEŃ 2015

- Piotr Jędrzejak

Nowy, SIERPNIOWY numer MotoRmanii już od dziś w sprzedaży! Co tym razem znajdziecie w środku?

– Aprilia RSV4 RR vs Yamaha YZF-R1 vs BMW S1000RR
Ostateczne starcie! Po teście drogowym przyszedł czas na ostatecznie rozstrzygnięcia na torze. Całej trójce założyliśmy identyczne opony i ruszyliśmy na tor Slovakiaring.

– Husqvarna TE450 Supermoto
Endurak z 2008 roku w wersji supermoto wprowadza nas w świat trenowania jazdy bokiem. Wchodzisz w to razem z nami? Jasne, że wchodzisz. Zobacz więc, czego możesz się spodziewać.

– STUNT GP
Do Bydgoszczy ściągnął nawet zawodnik z Okinawy… Kto nie był w Bydgoszczy, niech żałuje – ale za to może przeczytać u nas relację!

– Moto Guzzi Audace
Jeżeli motocykl jest TWOJĄ ucieczką od codzienności, to jego moc nie wynika wyłącznie z możliwości silnika. My daliśmy się porwać włoskiemu cruizerowi.

– Zipp Quantum R 125
Sprawdzamy, czy skuter za 5599 zł może być „Mocarzem” w swojej klasie!

– Prawo
Tym razem coś, co jest zagwozdką wielu motocyklistów: o odpowiedzialności za losy pasażera.

– MotoGP
Mick rozmawia ze Scottem Reddingiem i pyta co się stało, że stał się najwięszym rozczarowaniem sezonu. Z okazji połowy sezonu MotoGP, Mick przygotował też półroczny raport specjalny!

To jak zwykle nie wszystko – zapraszamy do kiosków!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl