MAGAZYN MOTORMANIA LISTOPAD 2016
MotoRmania
10 listopada 2016

Listopadowy numer MotoRmanii znajdziecie już w sprzedaży. Co w nim znajdziecie?

-test-Są motocykle, stawiające nas przed poważnym dylematem. Nie wiemy czy chcemy na nie patrzeć, czy na nich jeździć. Dokładnie taki jest Emerald Sentinel 900, zapraszamy na test.

-test-Czy nowy model zawsze jest lepszy?
Warto zachować ostrożność, ponieważ restrykcyjne normy spalin sprawiają, że kolejne wcielenia mają mniejszą moc od swoich poprzedników. Tak stało się w przypadku MV Agusty Brutale800…

-test-Nowy Roadster jest trochę niezdecydowany. Ten motocykl sam nie wie, czy woli być typowym Harley-Davidsonem oferując możliwości zmian customowych, czy jednak chce zostać najbardziej sportową propozycją od Harleya. Odwiedziliśmy kilka zakrętów, co powinno rozjaśnić sytuację.

-test-Na rok 2017 Suzuki wypuszcza nowy model DL650. Testujemy odchodzącą maszynę, aby sprawdzić, czy nasze sceptyczne podejście jest w tym przypadku uzasadnione.

-sport- W wieku zaledwie 23 lat Marc Marquez sięgnął właśnie po trzeci tytuł motocyklowego mistrza świata królewskiej kategorii MotoGP. Co było kluczem do tego sukcesu?

-sport- Alex Marquez miał być jeszcze szybszy niż jego starszy brat, trzykrotny mistrz świata MotoGP, Marc
Marquez. Choć faktycznie ma na swoim koncie mistrzostwo Moto3, to jednak w Moto2 sprawia wrażenie, jakby geny dzielił z Lowesami, a nie gwiazdą Repsol Hondy. Mick postanowił zapytać go, z czego to wynika, ale nie spodziewał się aż tak szczerej odpowiedzi.

Aplikacje na IOS (Ipady, Iphony):
https://itunes.apple.com/pl/app/id1097817328?mt=8

Android:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.setupo.motormania&hl=pl

Prenumerata – wersja papierowa:
[contact-form-7 id=”93326″ title=”Formularz – prenumerata”]
MotoRmania jest też dostępna w wersji elektronicznej:
MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły