MAGAZYN MOTORMANIA LISTOPAD 2016

- MotoRmania

Listopadowy numer MotoRmanii znajdziecie już w sprzedaży. Co w nim znajdziecie?

-test-Są motocykle, stawiające nas przed poważnym dylematem. Nie wiemy czy chcemy na nie patrzeć, czy na nich jeździć. Dokładnie taki jest Emerald Sentinel 900, zapraszamy na test.

-test-Czy nowy model zawsze jest lepszy?
Warto zachować ostrożność, ponieważ restrykcyjne normy spalin sprawiają, że kolejne wcielenia mają mniejszą moc od swoich poprzedników. Tak stało się w przypadku MV Agusty Brutale800…

-test-Nowy Roadster jest trochę niezdecydowany. Ten motocykl sam nie wie, czy woli być typowym Harley-Davidsonem oferując możliwości zmian customowych, czy jednak chce zostać najbardziej sportową propozycją od Harleya. Odwiedziliśmy kilka zakrętów, co powinno rozjaśnić sytuację.

-test-Na rok 2017 Suzuki wypuszcza nowy model DL650. Testujemy odchodzącą maszynę, aby sprawdzić, czy nasze sceptyczne podejście jest w tym przypadku uzasadnione.

-sport- W wieku zaledwie 23 lat Marc Marquez sięgnął właśnie po trzeci tytuł motocyklowego mistrza świata królewskiej kategorii MotoGP. Co było kluczem do tego sukcesu?

-sport- Alex Marquez miał być jeszcze szybszy niż jego starszy brat, trzykrotny mistrz świata MotoGP, Marc
Marquez. Choć faktycznie ma na swoim koncie mistrzostwo Moto3, to jednak w Moto2 sprawia wrażenie, jakby geny dzielił z Lowesami, a nie gwiazdą Repsol Hondy. Mick postanowił zapytać go, z czego to wynika, ale nie spodziewał się aż tak szczerej odpowiedzi.

reklama-Ipady-online

Aplikacje na IOS (Ipady, Iphony):
https://itunes.apple.com/pl/app/id1097817328?mt=8

Android:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.setupo.motormania&hl=pl

Prenumerata – wersja papierowa:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

MotoRmania jest też dostępna w wersji elektronicznej:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl