Magazyn MotoRmania – LISTOPAD 2015

- MotoRmania

Listopadowy numer MotoRmanii już w sprzedaży.
Co w nim znajdziecie?

Testy:
– Pasio sprawdził, jak Kawasaki Versys z 2012 roku poradzi sobie na wymagających zakrętach hiszpańskich tras.
-Yamaha MT-09 jest o połowę tańsza niż Ducati Monster1200S… Sprawdzamy, czy Ducati jest od niej dwa razy lepsze.
– Testujemy nowe propozycje crossowe od Kawasaki: KX-F 450 oraz 250.
– skutery na prawko kat.B – porównujemy Hondę Forza 125 z Yamahą X- Max 125.
– Przyglądamy się Vespie SPRINT 125

Warsztat
-montujemy wyświetlacz biegów

Sport
– Francuz Loris Baz odważnie przeskoczył w tym roku z World Superbike do MotoGP i wygląda na to, że zostanie tam na dłużej. Wszyscy znają go z dwóch powodów, ale powinno być ich zdecydowanie więcej. Mick postanowił je przybliżyć.
-Paweł Szkopek wystartował niedawno w przedostatniej rundzie mistrzostw świata WorldSuperbike na francuskim torze Magny-Cours. Choć nie ukończył obu wyścigów, zrobił wrażenie i zamieszanie. Kto wie, w przyszłym roku może zobaczymy go nawet w pełnym cyklu?! – zapraszamy na wywiad.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl