MAGAZYN MOTORMANIA KWIECIEŃ 2015

- MotoRmania

Nowy, kwietniowy numer MotoRmanii już w sprzedaży! Co w nim znajdziecie?

– TEST YAMAHA XJR1300 oraz XJR1300 RACER
Yamaha XJR1300 jest synonimem ciężkiego, klasycznego motocykla. Na rok 2015 producent wprowadza niewielkie zmiany, ale proponuje zupełnie nowe spojrzenie na ten model. XJR1300 ma być bazą do budowy własnej, niepowtarzalnej maszyny, a wersja XJR 1300 Racer propozycją kierunku w jakim można ją przerabiać.

– TEST MV AGUSTA F3 vs YAMAHA YZF-R6
Europa vs Japonia! Yamaha R6 broni honoru kraju Kwitnącej Wiśni w starciu z włoską pięknością, czyli MV Agustą F3.

– TEST BARTON FACLON oraz N125
Walka o chętnych na zakup motocykli klasy 125 właśnie się rozpoczyna. Ciężką artylerię wytoczyła właśnie firma Barton z modelami Falcon i N125 kosztującymi poniżej 5 000 zł.

– TEST YAMAHA TRICITY
Ktoś w Yamasze dodał dwa do dwóch i połączył potrzeby początkującego kierowcy oraz typową 125-tkę potrzebną aby jeździć z prawkiem B. Wynik tego równania okazał się nadzwyczajnie prosty i oznaczał dorzucenie trzeciego koła.

– TEST HARLEY STREET 750
To tak mały Harley, że aż rzeczywiście nie pasuje do innych HD – po prostu jeździ zbyt dobrze! I jak na nazwę przystało, potrafi nieźle chuliganić na ulicach.

– TEST HONDA INTEGRA 750
Czy Integra 750 to zawadiacki skuter? Nie do końca. Ale czy można oczekiwać, aby był zawadiacki? Chyba niekoniecznie. Czy to najlepszy skuter swojej klasie? Sprawdzamy!

– NOC SKOKÓW
Podczas dwudniowego Grand Prix Polski Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie osiągnęły całkowicie nowy poziom. Przeżyjmy to jeszcze raz!

– W dziale TECHNICZNYM Kuba opowiada o konstrukcji łańcucha, w WARSZTACIE Adam tłumaczy jak zadbać o łożyska w swoim motocyklu.

– MAD GARAŻ: Łukasz niezłomnie próbuje zarazić Was pasją do przerabiania motocykli.

– MOTO GP: Mick rozmawia z Akim Ajo – byłym zawodnikiem i managerem najbardziej utytułowanego zespołu w Moto3. Mick przepytuje też Johanna Zarco, największą wyścigową nadziejęFrancuzów ostatnich lat.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl