TT: onboard, Guy Martin i dzikie okrążenie na Mountain Course

- Piotr Jędrzejak

Filmy z Tourist Trophy chyba nigdy nie tracą popularności. No ale nic dziwnego, w końcu to nie są byle jakie wyścigi… Teraz sławę zdobywa onboard z motocykla Guya Martina.

Film pochodzi z minionej edycji IoMTT 2014, z wyścigu Superbike TT. Wsiadajcie więc na pokład Suzuki Guya i ruszajcie na pierwsze okrążenie. Zwróćcie uwagę, że tuż przed nim wystartował Michael Dunlop na BMW – jeżeli wydaje Wam się, że możecie spodziewać się genialnego pościgu, macie rację. Odpalcie pełny ekran i trzymajcie się fotela!

To jest tylko jedno z 6 okrążeń, jednak w tym wyścigu Guy nie pokonał Michaela. Po 1 godzinie i 45 minutach jazdy na pełnym gwizdku, co oznacza przejechanie 364 kilometrów, Martin miał 20 sekund straty do Dunlopa.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl