MAGAZYN MOTORMANIA GRUDZIEŃ 2016
MotoRmania
5 grudnia 2016

Grudniowa MotoRmania jest już w kioskach, co w niej znajdziecie?:

TEST: Pień drzewa genealogicznego Moto Guzzi zdecydowanie jest osadzony na podłożu spor towym… Dzisiaj włoska marka próbuje do tej historii nawiązać, wypuszczając na rynek modele V7 oraz V9. Sprawdzamy, czy rzeczywiście mamy do czynienia ze sportowym potencjałem, czy tylko stylizacją retro?

TEST: Co zrobisz kiedy „Bad Boyz” przyjdą po Ciebie? Będziesz się bawić lepiej niż na wyborach Playmate roku w grocie u Heffnera. BMW S1000RR jest uznawane za króla superbików, a Aprilia Tuono 1100R rządzi niepodzielne w sektorze naked bików. Który motocykl wygra bezpośrednie starcie na krętych drogach?

TEST:Na polski rynek wchodzi ponownie wskrzeszona, włoska marka SWM. Podobno ma zaskakiwać jakością i ceną. Dostaliśmy od nich do testów enduraka – model RS300 R.
Sprawdźcie, czy SWM jest w stanie powtórzyć sukces sprzed lat.

TEST:Jeżeli na hasło „125” wyobrażacie sobie dziadka z wędką w futerale, jadącego 40km/h, to myślicie podobnie do nas. Małe pojemności da się jednak lubić, o czym wie każdy szesnastolatek robiący prawo jazdy kat. A1, bądź osoba, która w korkach do pracy spędza sporą część swojego życia. Testujemy BARTON BLADE PRO 125.

SPORT: Mick prezentuje sylwetki młodych, dobrze zapowiadających się zawodników: Daniela Blina oraz Piotrka Biesiekirskiego.

Aplikacje na IOS (Ipady, Iphony):
https://itunes.apple.com/pl/app/id1097817328?mt=8

Android:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.setupo.motormania&hl=pl

Prenumerata – wersja papierowa:
[contact-form-7 id=”93326″ title=”Formularz – prenumerata”]
MotoRmania jest też dostępna w wersji elektronicznej:
MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły