Supercross w Phoenix nadchodzi – ale najpierw wspomnienie z Anaheim!

- Eliasz Davidson

Jeżeli tak jak my z wytęsknieniem czekacie na kolejną rundę AMA Monster Energy Supercrossu to dla pobudzenia apetytu i zapełnienia czasu mamy dla Was wypasioną produkcję od Dirt Sharka z Anaheim 1!

Tegoroczna seria supercrossowych wyścigów wystartowała w pięknym stylu. Zawodnicy jak zwykle zadbali o nadmiar emocji, przy okazji powodując kilka zejść na zawał wśród kibiców powyżej 60. roku życia, Monster postarał się, aby impreza wyglądała jak z innego wymiaru, a Dirt Shark w tradycyjnym dla siebie stylu zmontował z tego wypasiony filmik. Kolejna runda AMA Supercrossu odbędzie się już w najbliższy weekend w Pheonix, a my możemy sobie przypomnieć, co działo się na stadionie w Anaheim oraz zajrzeć za kulisy podczas inauguracji sezonu 2014. No i pewnie nie macie wątpliwości, że nie zabrakło Monster Girls…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl