Supercross w Phoenix nadchodzi – ale najpierw wspomnienie z Anaheim!
Eliasz Davidson
10 stycznia 2014

Jeżeli tak jak my z wytęsknieniem czekacie na kolejną rundę AMA Monster Energy Supercrossu to dla pobudzenia apetytu i zapełnienia czasu mamy dla Was wypasioną produkcję od Dirt Sharka z Anaheim 1!

Tegoroczna seria supercrossowych wyścigów wystartowała w pięknym stylu. Zawodnicy jak zwykle zadbali o nadmiar emocji, przy okazji powodując kilka zejść na zawał wśród kibiców powyżej 60. roku życia, Monster postarał się, aby impreza wyglądała jak z innego wymiaru, a Dirt Shark w tradycyjnym dla siebie stylu zmontował z tego wypasiony filmik. Kolejna runda AMA Supercrossu odbędzie się już w najbliższy weekend w Pheonix, a my możemy sobie przypomnieć, co działo się na stadionie w Anaheim oraz zajrzeć za kulisy podczas inauguracji sezonu 2014. No i pewnie nie macie wątpliwości, że nie zabrakło Monster Girls…

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły